www.skibox.cz

SORTIMENT

objednávky vyřizuje:

Surf & Skibox
Místecká 95 (areál autoburzy) 703 00 Ostrava

e: info@skibox.cz
t: +420 608 774 688
t: +420 606 502 050

sortiment

WHISPBAR WB 201 - NOSIČ JÍZDNÍCH KOL YAKIMA DOPORUČUJEME

  • Kód zboží: WB 201
  •  
  • Běžná cena: 3790,- Kč
  • Cena bez DPH: 2471,- Kč
  • Cena s DPH: 2990,-

hcete-li přepravovat jízdní kolo na střeše auta, WB201 je to nejlepší, co můžete mít. Podívejte se na video montáže. Bez jakéhokoliv nářadí namontujete jízdní kolo na střešní nosič doslova za několik sekund. Prvotřídní materiály, elegantní vzhled a čisté linie... Jediným zámkem (pákou) uzamknete cyklonosič k střešnímu nosiči a k jízdnímu kolu. Samoupínací čelistí bezpečně uchytíte jízdní kolo za rám. Nosič WB201 je propracovaný a promyšlený do posledního detailu. 

Popis:

Nosič jízdních kol WB201 je profesionální uzamykatelný hliníkový nosič jehož krásný vzhled doplňuje řada užitečných funkcí. Tento nosič je vhodný pro ty z Vás, kteří chcete upevnit svoje jízdní kolo za rám. Toto uchycení zabezpečuje držák rámu vybavený systémem SmartHold, který automaticky obepne rám jízdního kola potřebnou silou, aby byl úchop dostatečně silný, ale zároveň šetrný k samotnému rámu jízdního kola. 

SmartHold

Rameno nosiče WB201 stačí zvednout do vhodné pozice a při jeho zajištění se čelist automaticky sevře na potřebnou šířku a potřebnou silou.


Samotná montáž nosiče jízdních kol WB201 na základní střešní nosič je extrémně jednoduchá a rychlá. Whispbar WB201 za to vděčí patentovanému systému QuickDock, s kterým je celý úkon otázkou sekund.

QuickDock

Whispbar WB201 stačí položit na střešní nosiče tak, aby zapadl do T-drážky a následným pootočením klapek jej zajistit. Žádná složitá demontáž střešních nosičů, nasouvání z boku, točení šrouby či maticemi.


Whispbar WB201 je vybaven integrovaným systémem zamykání ILS, který využívá jediný zámek na zabezpečení jízdního kola k nosiči, a také cyklonosiče k střešním nosičům.

ILS

Páka s integrovaným zámkem na nosiči WB201 plní najednou 2 funkce. Po jejím zaklapnutí se automaticky upevní čelist držící rám jízdního kola a zároveň se zamezí možné demontáži cyklonosiče ze střechy auta.


Konstrukce nosiče Whispbar WB201 je "oboustranná", takže montáž jízdního kola lze provést jak z levé, tak i z pravé strany bez nutnosti přestavování nosiče. Na upevnění kol jízdního kola slouží zadní a přední rychloupínací popruhy, které jsou nastavitelné na různé rozměry kol a nosnost střešního nosiče WB201 je 20kg.

Nosič jízdních kol WB201 splňuje normy  TUV/GS a CityCrash.

Video montáže Whispbar WB201:

Detail - WHISPBAR WB 201 - NOSIČ JÍZDNÍCH KOL YAKIMA DOPORUČUJEME

Detail - WHISPBAR WB 201 - NOSIČ JÍZDNÍCH KOL YAKIMA DOPORUČUJEMEDetail - WHISPBAR WB 201 - NOSIČ JÍZDNÍCH KOL YAKIMA DOPORUČUJEME
Zpět na výpis