Adaptér Thule VeloSpace XT 9381 Black

Adaptér Thule VeloSpace XT 9381 Black zvyšuje kapacitu nosiče Thule VeloSpace XT o další kolo (vhodné pro Thule VeloSpace XT 2 i Thule VeloSpace XT 3 v černém provedení). Adaptér lze snadno na nosič kol upevnit a také odejmout díky nacvakávacímu pružinovému systému. Adaptér zahrnuje zámky.


Zvyšte kapacitu svého nosiče jízdních kol na tažné zařízení o další kolo. Snadná instalace na nosič kol včetně jednoduchého sejmutí díky nacvakávacímu pružinovému systému. Zahrnuje zámky!

Získejte další místo pro jízdní kolo

Chystáte se na rodinný výlet a potřebujete zvýšit kapacitu svého stávajícího nosiče kol na tažné zařízení o jedno kolo navíc? Nedělejte si starosti, kam kolo uložíte, když do kufru vozu se nemá šanci vejít. Uvezte bezpečně a jednoduše až čtyři kola najednou. S použitím praktického příslušenství k vašemu vozu!

Značka Thule nabízí svým zákazníkům praktické doplňky k nosičům jízdních kol na tažné zařízení, pro bezpečí přepravovaných věcí a pro nejvyšší komfort posádky ve voze. Pokud jste s sebou na cyklo-výlet pozvali přátele a potřebujete rozšířit svůj stávající nosič jízdních kol o další jedno kolo, pak doporučujeme v našem internetovém obchodě vybrat v sekci příslušenství na nosiče kolpro tažné zařízení Adaptér Thule VeloSpace XT 9381 Black.

Nosič učený i pro elektrokola

Adaptér Thule VeloSpace XT 9381 Black je praktický pomocník pro rozšíření stávajícího nosiče kol o další jedno cyklistické kolo navíc. Díky vysoké nosnosti se postará o bezpečnou přepravu všech typů kol. Je jedno, jestli máte městské kolo, trekové kolo, horské kolo nebo elektrokolo. Adaptér Thule VeloSpace XT 9381 Black je speciálně vyvinut tak, aby zajistil pohodlnou přepravu všech typů kol na všech cestách, silnicích i dálnicích nejen v České republice, ale také všude po celé EU. Díky homologaci, náročným testům TÜV a City Crash máte jistotu, že přepravované kolo bude maximálně v bezpečí.

Adaptér Thule VeloSpace XT 9381 Black nezamezuje přístup do kufru vašeho vozu. Stačí použít nožní pedál a nosič kol se odklopí. Kola i samotný nosič jsou pod zámkem, který je součástí balení. O svůj náklad ani kolo se bát nemusíte!

Jednoduchá montáž

Upevnění cyklistických kol na nosiče kol pro tažné zařízení je jednodušší, jak nikdy předtím. Držáky rámu jsou jednoduše odnímatelné pro lepší manipulaci. Nezajištěná přípojka je stabilní, takže můžete kola bez problému namontovat a navíc na vaši práci dohlíží systém Thule AcuTight, který cvakne ve chvíli, kdy je kolo správně připevněné. V balení naleznete také zámky, kterými zajistíte kola k nosiči a nosič k autu. Instalace adaptéru k nosiči je díky uvolňovacím tlačítkům s pružinami jednoduchá a rychlá. A až místo na další kolo potřebovat nebudete, stejně jednoduše adaptér odcvaknete.

Univerzální použití

Adaptér Thule VeloSpace XT 9381 Black rozšíří kapacitu vašeho nosiče kol o jedno kolo o maximální hmotnosti 15 kg. Stává se tak ideální variantou pro přepravu dětského kola i těžkého horského bicyklu. Adaptér hravě převeze cokoliv!

Specifikace adaptéru Thule VeloSpace XT 9381 Black

  • Získejte další prostor pro přepravu dětského i velkého kola
  • Snadná instalace na nosič kol pro tažné zařízení
  • Maximální nosnost adaptéru je 15 kg
  • Snadná montáž
  • Bezpečný transport na všech silnicích a dálnicích v CZ i celé EU
  • Certifikáty: TÜV, City Crash    
4 699,00 Kč 4 898,00 Kč