Autostan Myrmutt XL značky SOVNARAN

Stan na auto Sovnaran Myrmutt XL je zkrátka autostan, se kterým se neztratíte nikde. Větší provedení oblíbeného stanu Myrmutt. 210 cm dlouhé a 130 cm široké lůžko, takže v případě menších neshod s partnerem na dovolené máte ještě více prostoru, než které nabízí naše základní varianta Myrmutt. Tady se opravdu mačkat nemusíte, ale můžete! Pokud je pro vás moc velký, zkuste naši variantu Myrmutt, která nabízí o 20 cm kratší lůžko.

Navíc ke každému autostanu dostanete kondenzační podložku ZDARMA v hodnotě 5 500 Kč. S námi zůstanete v suchu.

Proč právě Autostan Sovnaran Myrmutt XL?

  • Cenová dostupnost

    Autostan Myrmutt XL patří mezi cenově nejdostupnější stany na auto na trhu. Tady není co dodat!

  • Více barevných kombinací

    Chápeme, že vy si na to moc nepotrpíte, ale vaše drahá ano. Nechte ji vybrat alespoň tu barvu. Máme jich několik.

  • Kvalitní provedení

    Skořepina z odolného ABS plastu a stěny z materiálu RIPSTOP Canvas. Připraveno pro dobrodružství.

Větší autostan - větší dobrodružství? Jste připraveni vyrazit?

Chcete svoji drahou polovičku vytáhnout do přírody nebo třeba na festival? Jste cestovatel samotář a rád si dáte do těla na horách? Nebo jste lenoch, který má rád svoje pohodlí a chcete se jen pořádně vyspat? Skladný, bleskově složený a ještě rychleji rozložený. Hydraulické písty, skořepina z odolného ABS plastu, různé barevné kombinace a materiály vhodné pro každodenní používání. Pokud jste dobrodruh můžete se do něj rovnou přestěhovat. Mimochodem s naší expediční řadou NoHelp, která zvládne i náročnější dobrodružství se můžete s klidem vydat do míst, která nejsou pro každého. Mimochodem máme Myrmutt i v menším provedení. Zjistit o něm více můžete tady.

Technické specifikace

Odolná skořepina a podlaha

Skořepina autostanu i podlaha je tvořená z ABS plastu, který je velmi odolný vůči nárazům i ve velmi nízkých teplotách. Navíc je celá podlaha vyztužena hliníkový rámem.

Žebřík

Ke každému autostanu obdržíte hliníkový teleskopický žebřík. Žebřík se přizpůsobí jakkoliv vysokému autu a díky dostatečně silným nohám je stabilní i v náročném terénu.

Materiál RIP-STOP CANVAS

Autostany značky Sovnaran jsou vyrobeny z materiálu 280g Polyester/bavlna (RIP-STOP CANVAS). Tyto látky byly vyvinuty v USA za doby druhé světové války. Jejich hlavní předností je výborný poměr hmotnosti ke stabilitě a hlavně vysoké tržné pevnosti. Veškeré švy jsou podlepené, což eliminuje vniknutí vody.

Obsah balení

Kromě systému ke snadnému uchycení na střechu auta v balení také najdete, systém pro uchycení drobností a teleskopický žebřík. Dále k autostanu obdržíte spoustu praktických doplňků jako solární lampu nebo skladovací obal na autostan, když ho zrovna nebudete mít na autě.

Detaily

Na detailech nám opravdu záleží. Naše autostany sami aktivně používáme a tak jsou vybaveny spoustou drobností, které vám dokážou zpříjemnit i takovou nepříjemnost jako je kempování s tchýní. Třeba taháčky pro lepší manimulaci s jezdcem zipu. Dokud o tom nevíte, tak to nepotřebujete. Potom už si bez toho nedokážete představit život. Každý zip je navíc chráněný légou, která zabraňuje vniknutí vody.

Vstupy a okna

Autostan má dvě okna a dva prostorné vstupy. Každý z těchto otvorů je možné otevřít pomocí dvou zipů. Vestavěná moskytiéra je samozřejmostí. Právě díky tomuto se 37 117 00 komárů nikdy nedostali přes moskytiéru do autostanu. Ano tohle číslo mám skutečně ,,vědecky ověřené". Však víte … američtí vědci zjistili …

Systém upevnění

Systém upevnění je vytvořen tak, aby byl vhodný pro veškeré běžně dostupné příčníky. Díky ověřené konstrukci není možné, aby došlo k posunutí nebo dokonce uvolnění autostanu.

Matrace

Autostan disponuje 6 cm vysokou matraci z paměťové pěny. Takže brzké vstávání na východy slunce nebude úplně jednoduché. Je opravdu dost pohodlná.

Často kladené otázky

Jak velká je XL verze autostanu Myrmutt? V čem je jiný než standardní Myrmutt?

Tento autostan nabízí prostorné lůžko o rozměrech 210 cm x 130 cm. Obě varianty nabízí stejně kvalitní provedení, materiály a vychytávky. XL verze je pouze o 20 cm delší než standardní varianta.

Pro jaká auta je tento autostan vhodný?

Tento autostan je vhodný pro všechny typy osobních aut, tak i na větší vozy jako jsou SUV, offroady i dodávky. Na vaše Lambo, co máte zaparkovaný v garáži bychom to asi nemontovali.

Mám v plánu zimní dobrodružství. Přežiju v tom?

Autostan Myrmutt je třísezonní stan. Pokud máte v plánu pořádné zimní dobrodružství koukněte na náš autostan Sovnaran NoHelp se zimní vložkou. Pokud budete chtít vyrazit s Myrmuttem zainvestujte do kvalitního spacáku.

A unese to ta střecha vůbec?

Jasně, že auto náš stan unese. Nosnost střechy je udávaná za jízdy, jinak by každé auto co skončí na střeše muselo vypadat jako placka. Ale pokud vám to nedá, koukněte na náš článek, kde jsme to rozebrali více.

Jak je to s vlhkostí, když je venku rosa?

To, že na stěnách kondenzuje voda je naprosto normální. Stěny autostanu jsou z materiálů, který snadno vyschne během krátké chvíle. Pro matrace máme kondenzační podložky, které zajišťují cirkulaci vzduchu a vlhkost je naprosto bez šance.

Jaký typ střešních nosičů je vhodný pro tento autostan?

Každé auto je jiné, proto se pro každé auto hodí jiné střešní nosiče. Naše autostany jsou vyráběny tak, aby pasovali na všechny běžně dostupné střešní nosiče. Pokud si s výběrem nosičů nebudete jistí, stačí se obrátit na váš autorizovaný servis a nebo na nás. Moc rádi vám s výběrem poradíme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stan na auto
Záruka: 2 roky
?Barva skořepiny: Černá, Bílá
?Barva těla: Šedá, Písková
Materiál matrace: Paměťová pěna
Materiál skořepiny: ABS plast
?Materiál stěn: 280g Polyester/bavlna (RIP-STOP CANVAS)
?Způsob otevírání: Nahoru
Počet osob: 2
?Rozměry lůžka: 210 cm x 130 cm
Výška složeného autostanu: 28 cm
Výška stanu po rozložení: 110 cm
?Počet oken: 2
?Vodní sloupec: 3000 mm
Kondenzační podložka: Ano
?Počet vstupů: 2
Střešní okno: Ne
Hmotnost: 61 kg 

Zvolte si variantu:

44 999,00 Kč