BUZZ BUFFALO H4

Hledáte cenově výhodný, konstrukčně jednoduchý, ale bezpečný a spolehlivý nosič jízdních kol na tažné zařízení? Nosič jízdních kol Buzz Buffalo H4 značky Buzz Rack je určen k přepravě až 4 jízdních kol.

Nosič jízdních kol Buzz Buffalo 4 je možné uchytit na jakékoliv tažné zařízení bez použití nářadí. To zabezpečuje otočné dotahovací zařízení, které stačí pouze nasadit na tažnou kouli a dotáhnout otočnou hlavicí. V hlavici se nachází zámek, kterým celý nosič uzamknete. V případě, že se jedná o opotřebovanější kouli na tažném zařízení, uchycení nosiče lze zabezpečit dotažením pojistné matice (klíč je součástí dodávky).

Ochrana jízdního kola

Jízdní kola jsou k nosiči pevně přichycena pěnovými úchyty, které bezpečně udrží jízdní kolo na místě a zabrání jeho poškození.


Uzamknutí jízdních kol

Inteligentní uzamykací systém zabezpečí Vaše jízdní kola během přepravy.


Cyklonosič Buzz Buffalo 4 disponuje sklopnou funkcí nosiče. To znamená, že potřebujete-li se dostat k zavazadlům v kufru auta, není nutné sundávat jízdní kola z nosiče. Stačí celý, naložený nosič sklopit a otevřít kufr. Nosič sklopíte pomocí snadno přístupného pedálu. Sklápěcí systém je zajištěn bezpečnostním spínačem proti nechtěnému, anebo náhodnému sklopení.

Bezpečnost

Nosič Buzz Buffalo 4 je dodáván s bezpečnostním popruhem, který dodatečně zabezpečí Vaše jízdní kola na nosiči. Popruh je polstrovaný, aby se zabránilo poškrábání jízdních kol.


Sklopení rampy

Nosič je možné při skladování sklopit. Rovněž jej lze sklopit i když je namontovaný na autě a nejsou na něm uchycena jízdní kola, což určitě oceníte při parkování.


Vnější rozměry

Délka (cm) 86

Šířka (cm) 34

Výška (cm) 44

Kapacita

Kola 4x

Upevnění na tažné zařízení - uzamykatelné

Nosnost (kg) 60

Hmotnost 10,5 kg

Zamykání ano

6 390,00 Kč 7 280,00 Kč