BUZZ E-SCORPION 1

Chcete-li přepravovat těžká jízdní kola jako jsou MTB nebo E-kola, pak je BUZZ E-SCORPION 1 tou nejlepší volbou. Vysoká nosnost, plně skládací, snadno použitelný s velkou stabilitou, odolností a jednoduchostí v designu. Určen k přepravě 1 jízdního kola.

Namontujete ho na jakékoliv tažné zařízení a poskytuje nosnost až 30kg. Maximální hmotnost jednoho jízdního kola je 30kg.

BUZZ E-SCORPION je dostupný také pro 2 jízdní kola.

Upínací mechanizmus na tažné zařízení.

E-SCORPION 1 je možné uchytit na jakékoliv tažné zařízení bez použití nářadí. Nosič na tažném zařízení zabezpečíte uzamknutím. Mechanizmus upínání nosiče na tažné zařízení splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy.


Držáky kol jízdních kol

Držáky kol jsou vybaveny upínacími popruhy. Dvoubodovým pro přední kolo a jednobodovým pro zadní kolo. Popruhy jsou dostatečně dlouhé, aby bezpečně obeply široké ráfky.


Uzamykací držák rámu jízdního kola

Držák rámu jízdního kola je připevněn na masivním madle, které se dá výškově přizpůsobovat a zároveň se držák může po něm posouvat, a tak se přizpůsobí jakémukoliv tvaru rámu jízdního kola.


Přístup do kufru automobilu

Nosič i s jízdním kolem je výborně vyvážený a při odklopení zabezpečuje dostatečně široký přístup do kufru automobilu.


Světelná rampa

Nosič je vybaven plnou světelnou rampou a 13PIN zástrčkou.


Složení nosiče k uskladnění

Nosič lze složit do kompaktních rozměrů, které oceníte při uskladnění nebo přepravě v kufru automobilu. Po složení se nosič zajistí pevnou pojistkou a pomocí koleček odtáhne bez námahy.


Pro bezpečné uchycení cyklonosiče BUZZ E-SCORPION musí být dodržena vzdálenost 65 mm od středu tažného zařízení k zadní části vozidla.


Vnější rozměry

Rozměry 134 x 57 cm

Kapacita

Kola 1x

Upevnění na tažné zařízení

Nosnost (kg) 30

Hmotnost 13,5 kg

Max. hmotnost jednoho jízdního kola 30 kg

Zamykání jízdních kol ano

Zamknutí nosiče ano9 990,00 Kč 10 200,00 Kč