BUZZ RACER 4

Dobře navržený nosič jízdních kol BuzzRacer 4 značky Buzz Rack je určený na přepravu 4 jízdních kol. Základní, velmi spolehlivý nosič jízdních kol na tažné zařízení, vybavený plnou světelnou rampou. Konstrukčně BuzzRacer 4 vychází z modelů Eazzy a Quatro. Žlábky na kola jsou mohutnější pro lepší stabilitu při převozu jízdních kol.

Nosič jízdních kol BuzzRacer 4 je možné uchytit na jakékoliv tažné zařízení bez použití nářadí. Nosič na tažném zařízení zabezpečíte uzamknutím. Mechanismus upínání zařízení na tažné splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy.


Upínací popruhy a držáky kol uchytí kola všech rozměrů. Tyto upínací popruhy umožňují rychlé a bezpečné upevnění kol. Popruhy jsou dostatečně dlouhé, aby udrželi i největší ráfky. Žlábek pro uchycení kola je masivnější pro lepší stabilitu jízdního kola při přepravě.
Držák rámů jízdních kol uchytí oválné i kulaté rámy většiny velikostí jednoduše a bezpečně. Každé jízdní kolo lze samostatně zamknout. Držáky lze otáčet podle potřeby.
Cyklonosič BuzzRacer 4 disponuje sklopnou funkcí nosiče. To znamená, že pokud se potřebujete dostat k zavazadlům v kufru, není nutné jízdní kola z nosiče sundávat. Stačí celý, naložený nosič sklopit a otevřít kufr.
Nosič je dodáván s plnou světelnou rampou s 5-ti světly a 13 PIN zásuvkou.
Váha nosiče jízdních kol BuzzRacer 4 je 18 kg, nosnost 60kga se svými rozměry 88 x 94 x 73 cm se určitě vejde do většiny zavazadlových prostorů automobilu.

Pro bezpečné uchycení cyklonosiče BuzzRacer 4 musí být dodržena vzdálenost 65 mm od středu tažného zařízení k zadní části vozidla.10 490,00 Kč 13 229,00 Kč