Nosič 3 kol na tažné Menabo Project Tilting 3 sklopný

Nosič 3 kol na tažné Menabo Project Tilting 3 sklopný, 

Nosič 3 kol Menabo Project Tilting 3 sklopný

  • Uzamykací matice držáku jízdního kola v ceně 159Kč/ks, doporučujeme přiobjednání minimálně jedné matice na uzamčení jízdního kola,které je nejdále od vozu.
  • Skladem na prodejně - při osobním odběru Vám bude nosič předveden a ukázána snadná a jednoduchá obsluha celého systému přímo na tažném zařízení Vašeho vozu.
  • Univerzální pro jakékoli tažné zařízení ISO, snadná a rychlá montáž - jízdní kola je nutné zvedat pouze do malé výšky nad zem, sklopná funkce s možností sklopení také s namontovanými jízdními koly pro snadný přístup do zavazadlového prostoru vozidla pátými dveřmi.
  • Vysoká odolnost vůči aerodynamické turbulenci při rychlé jízdě, dle informací výrobce nezvyšuje spotřebu paliva u vozidla, vhodný pro rámy kola bez omezení průměru a tvaru.

Kompletní montáž na vozidlo včetně montáže jízdních kol je po nacvičení možná během 2-3 minut (montáž na tažné zařízení přes šroub)

  • 13-pólová zástrčka pro připojení elektrické instalace, včetně kompletních zadních světel.
  • Kombinace vysoce odolné pozinkované ocelové trubkové konstrukce a aluminiových lyžin zajišťující vysokou pevnost, nízkou hmotnost a důkladnou ochranu proti povětrnostním vlivům.

Potřebujete rozšířit kapacitu zavazadlového prostoru vozu a nechcete instalovat box na střechu? Využijte možnost rozšíření úložného prostoru o 300L díky zadnímu boxu Menabo Nekkar , který jednoduše a bez použití nářadí upevníte k nosiči.

Otestováno úspešně také na vozidlech s rezervním kolem na pátých dveřích (např. Honda CRV apod.), certifikát kvality GS/TÜV, certifikát kvality VCA (Vehicle Certification Agency, Velká Británie). 


4 990,00 Kč 5 623,00 Kč