Nosič lyží Thule SnowPack 7324

Thule SnowPack 7324 je nosič pro všechny typy lyží a snowboardů s ložnou plochou 500 mm (4 páry). Navržen tak, aby bylo možné upevnit všechny druhy lyží a prken, včetně širších a s větším vázáním. Thule SnowPack 7324 má integrovaný vertikální pružinový systém, který snižuje výšku nosiče během vykládání. Překrývající měkké gumové podložky mohou táké pomoci ke snížení výšky při vykládání.


Praktický nosič lyží a snowboardů, který oceníte při všech vašich cestách za zimními sporty. Model Thule SnowPack 7324 je určený pro převoz celkem 4 párů lyží, které lze v případě potřeby měnit i za snowboardy. Díky univerzální konstrukci není problémem využití jakéhokoliv typu snowboardu či lyže, včetně modelů s vyšším vázáním. Nosič zaujme i svou jednoduchou, přesto kvalitní, odolnou a z aerodynamického hlediska také maximálně funkční konstrukcí.

Kvalita a bezpečnost potvrzena testy

Thule SnowPack 7324 je nejen praktickým pomocníkem pro rodiny a party přátel. Je také zárukou toho, že cesta na sjezdovku nebude spojena s žádným rizikem. Díky úspěchu v náročných testech City Crash a TUV plní potřebné bezpečnostní normy a tak nehrozí riziko poškození vašeho vozu, nebo jiného účastníka silničního provozu.
V bezpečí je vaše výbava i před zloději, což zaručuje systém dvojitých zámků. Jednoduše uzamknete lyže k nosiči a nosič Thule SnowPack 7324 k vašemu vozu. Že bylo při vývoji myšleno na každý detail, dokazuje i extra měkké gumové rameno, které eliminuje jakékoliv poškrábání vašeho vybavení.

Jednoduché a rychlé použití je samozřejmostí

Nosič Thule SnowPack 7324 vás může nadchnout i svou celkově praktickou stránkou. Díky své univerzálnosti je kompatibilní s nosnými tyčemi s T-drážkou, popřípadě lze využít montážní kit pro SquareBar. Po montáži oceníte i jednoduché zavření, stejně jako otevírání. To je usnadněno díky velkému tlačítku, které pohodlně stisknete také v rukavicích. Sundání lyží bude pohodlnější i díky vertikálnímu pružinovému systému a měkkým gumovým podložkám. Obojí dokáže výrazně snížit celkovou výšku nosiče.
Hledáte-li praktickou náhradu za dosud hojně využívané nosiče Thule SnowPro a Thule Deluxe, je model Thule SnowPack 7324 ideálním nástupcem pro každého náročného lyžaře nebo snowboardistu.

Bezpečnost
- drží lyže a snowboardy bezpečně ultra-měkkým gumovým ramenem, které přilne tak, aby se vybavení nepoškrábalo
- bezpečně unese silnější moderní lyže a snowboardy. Snižuje výšku nosiče při vykládání díky integrovanému pružinovému systému
- lyže lze uzakmknout k nosiči a nosič k vozidlu, včetně systému Thule jednoho klíče
- splňuje přísné bezpečnostní normy (City Crash a TUV)

Snadné použití
- snadné otevření a zavření i v zimních rukavicích, a to díky velkému tlačítku
- kompatibilní s nosnými tyčemi s T- drážkou díky integrovanému montážnímu systému (montážní kit pro SquareBar je dostupný jako příslušenství)

Vhodnost
- eloxovaný hliníkový střešní nosič pro lyže a snowboard určen pro všechny typy lyží a snowboardů
- přidán prostor pro lyže s vysokým vázáním.

5 590,00 Kč 5 890,00 Kč