PACKLINE FX SUV XL

Série boxů FX je vyvinuta speciálně pro vozidla Offroad a SUV. Box je konstruován s důrazem na funkčnost a náročné podmínky použití, pro které jsou určeny i SUV vozidla.

Design

Packline FX SUV XL má robustní dno a nízký profil což majitelé SUV vozidel ocení zejména při potřebě parkování v garážích. Tento box dosahuje i při nízkém profilu úctyhodný objem až 480 litrů a pojme lyže délky až 217cm.

V zadní části boxu je ve dnu speciální otvor, díky němuž box perfektně dosedne také na auta s anténou (žraločí ploutví).

I přes robustní vzhled působí box velmi elegantně a luxusně. Na krásném lesklém černém povrchu vynikne logo Packline.

Materiál

Řada boxů Packline FX je vyrobena z laminátu. Použitím laminátu místo standardně používaného ABS plastu dosahují boxy ještě lepší pevnost a odolnost. Odolnost otestovali a potvrdili majitelé boxů v Norsku, kde teploty v zimním období dosahují extrémních hodnot.

Otevírání

Packline FX SUV určitě zaujme otevíracím mechanizmem. Narozdíl od standardu se box neotevírá ze strany, ale zvedá se celé víko zezadu. Tento způsob dovoluje přistupovat k naloženým zavazadlům pohodlně ze tří stran. Například lyže tak mohou z boxu vyndávat (nakládat) dvě osoby najednou. Nízká spodní nakládací hrana usnadní manipulaci se zavazadly v boxu.

Box otevřete nadzdvihnutím víka zezadu. Pneumatické vzpěry zabezpečí zdvihnutí víka na maximum. Při zavírání stačí potáhnout za táhlo umístěné na zadní části víka, to potom dosedne na své místo.

Bezpečnost

Náklad i samotný box je před krádeží chráněn centrálním zámkem, který je kvůli ochraně před nečistotou a námrazou umístěn pod gumovou krytkou. Ve výbavě střešního boxu jsou utahovací pásy umožňující zafixování přepravovaného nákladu.


Upínací systém

Boxy Packline FX je možné uchytit k střešním nosičům rychloupínacím čelisťovým systémem izi2connect, který je kompatibilní se všemi střešními nosiči na trhu.

Vnější rozměry

Délka (cm) 222

Šířka (cm) 90

Výška (cm) 30

Kapacita

Objem (litrů) 480

Upevnění rychloupínací čelisťový systém izi2connect

Nosnost (kg) 75

Hmotnost 29 kg

Barva černá lesklá

Zamykání vícebodové, centrální

Materiál laminát

Upevňovací popruhy ano

Otevírání zezadu, pneumatické vzpěry


 

30 990,00 Kč 34 290,00 Kč