PACKLINE NX PREMIUM DL BLACK

Série střešních boxů NX Premium je nejexkluzivnější řadou, kterou společnost Packline doposud vyvinula a vyrobila. Určitě oceníte sofistikovaný aerodynamický design, který působí jako integrovaná součást automobilu. Řada boxů Packline NX Premium je vyrobena z laminátu místo standardně používaného ABS plastu, a tak boxy dosahují ještě lepší pevnost a odolnost, kterou otestovali a potvrdili majitelé boxů v Norsku, kde teploty v zimním období dosahují extrémních hodnot.

Model NX Premium dL Black je vybaven dvěma speciálními vodě-odolnými taškami Packline z kvalitného PVC materiálu o obsahu 37l a 60l s nastavitelným ramenním popruhem. Součástí boxu je také LED osvětlení s integrovaným senzorem pohybu a automatickým vypnutím.

Design

Na povrchovou úpravu Packline NX Premium dL Black je použita vysoce lesklá černá barva (piano black), která dodává boxu a zároveň také automobilu nádech luxusu a elegance.

Otevírání

Packline NX Premium určitě zaujme otevíracím mechanizmem Lift-Off. Na rozdíl od standardu se box neotevírá z boku, ale zdvihá se celé víko zezadu. Pneumatické vzpěry zabezpečí zdvihnutí víka na maximum.

Tento způsob dovoluje přistupovat k naloženým zavazadlům pohodlně ze tří stran. Například lyže tak mohou z boxu vyndávat (nakládat) dvě osoby najednou. Nízká spodní nakládací hrana usnadní manipulaci se zavazadly v boxu.

K zavření stačí potáhnout za táhlo umístěné na zadní části víka (viz foto), které potom dosedne na své místo.

Bezpečnost

Střešní box splňuje normy City Crash.

Náklad i samotný box je před krádeží chráněn centrálním zámkem, který je kvůli ochraně před nečistotou a námrazou umístěn pod gumovou krytkou. Ve výbavě střešního boxu jsou utahovací pásy umožňující zafixování přepravovaného nákladu.


Vnější rozměry
Délka (cm) 215
Šířka (cm) 87
Výška (cm) 31
Vnitřní rozměry
Délka (cm) 209
Šířka (cm) 82
Výška (cm) 29
Kapacita
Objem (litrů) 430
Upevnění do T- drážky izi2fit
Hmotnost 29 kg
Barva černá
Zamykání ano  


36 990,00 Kč 37 490,00 Kč