Patky Thule 754

Thule Rapid System 754 nabízí bezpečné a stabilní řešení a jsou určena pro auta s normální střechou. Patky Thule 754 jsou elegantní, bezpečné a mají jednoduchou montáž. Nová vlastnost integrovaný indikátor momentu utahování. Pokud změníte typ vozidla, velmi pravděpodobně budete muset vyměnit jen montážní kit - chytré řešení na dlouhou dobu. Patky 754 jsou včetně zámků!


Nosné patky Thule Rapid System 754 střešních nosičů určených výhradně pro automobily s normální střechou. Pro tento typ aut je tato patka bezpečným a stabilním řešením. Thule Rapid System 754 je velmi praktický a uživatelsky přátelský střešní systém. Její stylový design na vozidle vždy dobře vypadá. Výška patek je 14 cm a umožňuje tak převážet i velmi neforemné nebo jinak výrazně členité náklady, bez toho aniž by se náklad dotýkal střechy.
Patky Thule Rapid System 754 střešních nosičů se dodávají v balení po 4 kusech.
Patky Thule 754 jsou včetně zámků a již není potřeba nic dokupovat. Zamykání patek je velmi důmyslné a zamknutí všech patek se provede jedním klíčem.
Nosné patky mají nově integrován indikátor momentu utahování, který automaticky upozorní, že je nosič bezpečně a řádně upevněn k vozidlu. Už se nestane, že patky budou málo utažené nebo přetažené.
Všechny díly přicházející do kontaktu s vozidlem jsou potaženy měkkým povrchem, který zabraňuje poškrábání laku.
Pro montáž patek na váš vůz potřebujete vždy montážní kit! Dle značky auta, modelu a typu se může lišit proto použijte náš konfigurátor střešních nosičů.
Bojíte se, že máte nový vůz a nosič nebude pasovat? Žádný problém, nové montážní kity jsou neustále vyvíjeny pro nové a nové modely všech značek. Pokud auto náhodou změníte, pravděpodobně budete muset vyměnit jen montážní kit - velmi chytré řešení i do budoucnosti!
Aby byl nosič kompletní je potřeba ještě objednat tyče. Při výběru nosných tyčí si můžete vybrat dnes z několika profilů : Čtyřhranné nosné tyče - ocelové tyče potažené plastem - základní varianta nosných tyčí, aero nosné tyče - hliníkové tyče, či tyče Thule WingBar s exkluzivním a dokonalým vzhledem s T drážkou vhodné pro snadnou montáž veškerého příslušenství Thule.
Výrobek splňuje velice přísné evropské normy a je schválen institutem TÜV.

2 599,00 Kč 2 890,00 Kč