Patky Thule Edge Clamp 7205

Patky Thule Edge Clamp 7205 jsou určené pro vozy se strandardní střechou na voze. Ergonomický klíč omezovače momentu ukazuje, kdy je nosič bezpečně a řádně připevněn k vozidlu. Nosnost patek Thule 7205 je 75 kg, nicméně zkontrolujte maximální přepravní kapacitu střechy vašeho vozidla. Patky Thule 7205 jsou včetně zámků. Nosné patky Thule 7205 se dodávají po 4 kusech.


Přepravovat svá zavazadla, sportovní výbavu nebo cokoliv jiného na střeše vašeho vozu není nic neobvyklého. Značka Thule je tomu nakloněna, a tak svým zákazníkům nabízí celou řadu různých řešení. Mezi jedno z populárních a vyhledávaných patří také tyče s označením Thule WingBar. Aby byla zajištěna jejich bezproblémová instalace, je třeba využít také správné patky. A těmi jsou konkrétně tyto, nesoucí označení Thule Edge Clamp 7205. Právě ty jsou v kombinaci se zmíněnými tyčemi WingBar zárukou bezproblémové přepravy téměř čehokoliv na střeše vašeho vozidla.

Patky Thule Edge Clamp 7205 jsou, jak je u značky Thule obecně zvykem, spojeny také s možností jednoduché instalace. A to ať už mluvíme o instalaci tyčí Thule WingBar k nim samotným, tak když mluvíme o instalaci daných patek k vašemu automobilu. Zde oceníte hlavně praktické využití momentového klíče, kterým patky nejenom snadno upevníte, ale máte i jistotu toho, že přesně víte, kdy dokonale sedí. I v tom je toto řešení výjimečné, jelikož přispívá jak k jednoduché, tak i ke správné instalaci.

Součástí konstrukce patek Thule Edge Clamp 7205 je také praktický zámek. Ten je určitou zárukou bezpečnosti. Pokud je systém uzamčen, máte jistotu, že ho nelze odinstalovat jinak než předchozím odemknutím. Je o velmi praktickou ochrannou funkci ve chvíli, kdy na svých cestách opustíte vozidlo a potřebujete ho nechat nějaký čas bez dozoru. Bez klíče mají případní zloději smůlu.

Opomíjet nelze ani špičkovou kvalitu, které je u této švédské značky dlouhodobě samozřejmostí. I tyto patky Thule Edge Clamp 7205 to jenom potvrzují. Jak tím, že dostaly schválení známého institutu TÜV, tak i tím, že splňují náročné normy CityCrash. Můžete se tak na ně spolehnout jak s ohledem na kvalitu jako takovou, tak s ohledem na to, že splní svou funkci i při něčem neočekávaném, jako je třeba kolize během jízdy.

4 649,00 Kč 4 899,00 Kč