Přepravní klec Thule Allax XS

Přepravní klec Thule Allax XS

Thule Allax je ideální volbou pro bezpečnou a pohodlnou jízdu pro vás a vašeho čtyřnohého přítele.

Navrženo pro ochranu psů i lidí

  • Přepravní klec pro psy Thule Allax je ideální volbou pro bezpečnou a pohodlnou jízdu autem s vaším čtyřnohým přítelem.
  • Prošla důkladnými testy v našem vlastním centru Thule Test Center a má také certifikaci TÜV SÜD.
  • Inovativní deformační zóna poskytuje vynikající ochranu cestujícím i vašemu psovi.
  • Dvířka s plynovým pístem se měkce otevírají a zavírají a přepravní klec má zabudovaný zámek pro větší bezpečnost.
Bezhlučný design a dokonalé přizpůsobení

  • Přepravní klec pro psy se dodává v deseti různých velikostech se zaoblenými hranami, aby se dokonale přizpůsobila vašemu vozidlu i psovi.
  • Hloubku přepravní klece pro psy lze navíc nastavit tak, aby se dokonale vešla do kufru, a napínací pásky zajišťují, že přepravní klec zůstává během jízdy vždy bezpečně upevněna.
  • Je skvěle navržená a dobře vyrobená – tato prémiová přepravní klec pro psy nebude vydávat žádný hluk ani rachocení.
Aktivní život s vaším psem

  • Přepravní klec pro psy Thule Allax nabízí pokročilou ochranu a pohodlí jak na krátkých cestách, tak na dlouhých trasách.
  • Díky vynikajícím bezpečnostním prvkům, snadnému použití a pohodlí neexistuje lepší způsob, jak zajistit bezpečnost vašeho psa na cestách, než je tato spolehlivá přepravní klec pro psy od společnosti Thule.

Prošlo crashtestem Přepravní klec pro psy Thule Allax je testována při nárazu zepředu a zezadu a také při simulovaném převrácení Zvýšená ochrana Inovativní deformační zóna poskytuje psům vynikající ochranu v případě nárazu zezadu Prostor pro všechny Dodává se v deseti různých velikostech a s nastavitelnou hloubkou, aby bylo umožněno dokonalé přizpůsobení vašemu autu i vašemu psovi Dvířka s plynovou pístem a hladkým zavíráním Mechanismus tlumení plynu u dveří zajišťuje jemné otevírání a zavírání, což zlepšuje vaše každodenní interakce Vynikající viditelnost Okénko a otvory v kleci umožňují psa kdykoli zkontrolovat Umožňuje otevření ve všech situacích Přepravní klec je vybavena únikovým poklopem, který umožňuje otevření ze zadního sedadla Najděte dokonalé řešení Pomocí průvodce Fit Assistant najdete ideální velikost přepravní klece pro Vašeho psa

13 999,00 Kč