Půjčovna Bateriové stanice Ecoflow River 2 Max

Ecoflow River 2 Max


Nabito z 0 na 100% za pouhých 60 minut.
S ultra rychlým šedesátiminutovým nabíjením budete vždy připraveni na další cestu. RIVER 2 Max dobijete ze sítě z 0 na 100% za pouhou hodinu. Jedná se o až 5x rychlejší dobíjení, než naleznete u konkurenčních stanic, a o 38% rychlejší dobíjení oproti první generaci RIVER Max.


Bezpečné a spolehlivé. Na 10 let dopředu.
S životností 3000+ plných cyklů můžete RIVER 2 Max používat denně 10 let. Nová generace LFP akumulátorů nenabízí pouze delší životnost. Akumulátory jsou spolehlivější a bezpečnější, dokonce při vysokých provozních teplotách. Na RIVER 2 Max nabízíme jednu z nejdelších záruk v segmentu bateriových stanic – RIVER 2 Max můžete provozovat s absolutním klidem 5 let.


Nabíjení bez omezení.
Se čtyřmi možnostmi dobíjení máte jistotu, že RIVER 2 Max budete schopni dobít kdekoliv. Ze sítě stanici dobijete za pouhou hodinu. Na cestách můžete dobíjet z 12V autozásuvky. Při kempování na divoko můžete dobíjet pomocí solárních panelů. A nově můžete RIVER 2 Max dobíjet i pomocí USB-C.


Zvládne až 80% spotřebičů.
S výstupem 500 W zvládne RIVER 2 Max napájet většinu vašich spotřebičů. Ale proč nevyužít X-Boost? V režimu X-Boost můžete k RIVER 2 Max připojit jednoduché spotřebiče s příkonem až 1000 W, jako jsou mixéry, fény nebo elektrické nářadí.


Záložní energie na cesty i na doma.
S hmotnost pouhých 6 kg a ergonomickým madlem s sebou můžete vzít RIVER 2 Max kamkoliv. Díky přepnutí na napájení z akumulátoru za 30 ms můžete RIVER 2 Max využít i jako záložní zdroj například pro oběhová čerpadla a další nezbytné spotřebiče ve vaší domácnosti.

Energie na dosah ruky.
Využijte možnosti ovládání pomocí aplikace EcoFlow a sledujte stav vašeho RIVER 2 Max na dálku z telefonu. Připojit se můžete pomocí Wi-Fi a Bluetooth.


Možnost rezervace zde : https://www.supersaas.cz/schedule/Skibox/P%C5%AFj%C4%8Dovna_Skibox_ECOFLOW_STANICE

250,00 Kč 300,00 Kč