Rychloupínací systém pro střešní stany

Jakmile jsou tyto držáky nainstalovány na zahrádce Front Runner Rack, nejsou nutné žádné nástroje k demontáži nebo instalaci stanu na střeše.
Jednoduše uvolněte pojistku na 4 západkách a stan během několika sekund zvedněte.
Už žádné mačkání ve stísněných prostorech.
Tento silný montážní systém re zahrádkami Front Runner.
Funguje se stany z tvrdé skořápky, jako jsou Autohome / Maggionlina a James Baroud. Majitelé stanů s tvrdou skořápkou si prosím přečtěte * DŮLEŽITOU POZNÁMKU níže.
4 nízkoprofilové západky připevněné k přednímu nosníku a 4 samonastavovací vodicí šrouby připevněné ke kanálům základny stanu pomocí dodávaných maticových desek (součástí balení jsou 3 sady maticových desek pro práci s populárními stanovými kanály)
Zajištění na místě pomocí 4 západek s bezpečnostními západkami. Pro větší klid si zajistěte západky pomocí Rack Accessory Lock / Small.
Stany lze namontovat ve dvou různých výškách, v závislosti na potřebách vůle. Spodní část stanu může sedět buď 40 mm / 1,57 palce nebo 17 mm / 1 palec nad roštovými rošty.
Určité velikosti a typy stanu budou určovat výšku potřebnou k okraji Front Runner.
Konzoly jsou malé, nenápadné a lze je ponechat na střešním nosiči, když stan není namontován, takže je k dispozici obrovský prostor
Není nutná žádná úprava stanu.
Odstraněné stany lze uložit na zem, mírně zvednout z podlahy pomocí nerezových cívek.
Dodává se se všemi požadovanými montážními prvky.
Návod k montáži je přiložen.
* DŮLEŽITÁ POZNÁMKA: Stany z tvrdé skořápky vyžadují další podporu. Pokud používáte tyto držáky se stany z tvrdé skořepiny, jako je James Baroud nebo Autohome, a nemůžete umístit stan tak, aby spočíval přímo na profilu, nebo na hranách bočních profilů zahrádky, použijte - Nosné tyče stanu Hard Shell. V závislosti na výrobci stanu může být záruka vašeho stanu s tvrdou skořápkou zrušena, pokud se váš stan poškodí a neposkytnete stanu s tvrdou skořápkou náležitou boční podporu

5 632,00 Kč 5 922,00 Kč