Skládací nakládací rampa Thule 9334

Thule 9334 je praktická skládací rampa pro snadné naložení a vyložení jízdních kol.


 Nakládání těžkých kol a elektrokol nebylo nikdy snazší! Se skládací nakládací rampou Thule 9334 tuto činnost zvládne opravdu každý. Po odnímatelné hliníkové ližině lze najet kolem přímo na nosič. Stejně snadné je pak i sjetí s kolem z nosiče.

Nakládání kol nebylo nikdy jednodušší

Chcete si užívat nikdy nekončící výlety se svým kolem či elektrokolem? Pokud jste si už pořídili praktický nosič na kola na tažné zařízení, pak jistě oceníte pomocníka, po kterém se svým kolem jednoduše na tento nosič najedete. Právě pro tyto účely konstruktéři v Thule vyvinuli patentovaný doplněk k nosičům kol na tažné zařízení Thule a to Skládací nakládací rampu Thule 9334.

Skládací nakládací rampa Thule 9334 pro nosiče jízdních kol na tažné zařízení THULE

Skládací nakládací rampa Thule 9334 je praktický a nepostradatelný pomocník pro každého, kdo vlastní těžké elektrokolo nebo jízdní kolo. Nakládací rampa Thule EasyFold XT 9334 je odnímatelná hliníková ližina, po které lze s kolem jednoduše a bez námahy najet i s mohutným kolem přímo na nosič. Stejně snadné je i sjetí s kolem z nosiče. Nájezdová rampa je skládací a lze ji uložit do rámu nosiče Thule EasyFold XT. Díky tomu ji budete mít vždy po ruce a nezabere Vám zbytečně prostor v zavazadlovém prostoru vozidla. Tato nájezdová rampa je určena pro nosiče Thule EasyFold XT 933 a Thule EasyFold XT 934. Vlastní váha 1,3 kg. Rozměr balení: 18 x 38 x 12 cm.

Jak skládací nakládací rampa Thule 9334 funguje?

Skládací nakládací rampa je vyvinuta speciálně pro ty, kteří pokaždé bojují s váhou svého kola při připevnění na nosič kol na tažné zařízení. Tato nájezdová ližina tvoří součást rampy a poskytuje nadstandardní podmínky a komfort během celého procesu nakládky kola od opuštění země až po bezpečné uložení do nosiče. Skládací nakládací rampa na kola Thule 9334 disponuje celkovou váhou 1,3 kg. Rozměry celého balení jsou 18 × 8 × 12 cm. Možnost složení nezabere žádné místo v kufru vašeho vozu.

Specifikace skládací nakládací rampy na kola Thule 9334

  • jednoduchá nakládka jízdních kol i elektrokol
  • kvalitní zpracování a materiály
  • možnost připevnění na ližinu nosiče Thule
  • skládací mechanismus nezabere místo ve vašem kufru
  • použitelné pro nosiče jízdních kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT 933 a Thule EasyFold XT 934
  • celková váha 1,3 kg
  • Rozměry celého balení jsou 18 × 8 × 12 cm


1 699,00 Kč 1 820,00 Kč