Skládací nakládací rampa Thule Epos

Skládací nakládací rampa Thule Epos pro nakládání a vykládání jízdních kol.


Skládací nakládací rampa Thule Epos usnadňuje nakládání a vykládání kol. Chcete-li ji použít, stačí rampu připevnit a s koly vyjet nahoru. Jakmile jste hotovi, rampu lze snadno demontovat a složit.

Skládací nakládací rampa Thule Epos

Milujete vyjížďky na svém kole a rádi prozkoumáváte krásy okolní přírody, města i památek? Nebo patříte mezi profesionální jezdce, kteří každý den ujedou na svém kole desítky kilometrů? Ať už patříte do první nebo druhé skupiny, určitě se vám bude hodit na snadnou přepravu praktický nosič jízdních kol na tažné, Thule Epos.

S tímto praktickým nosičem kol na tažné si svá kola a elektrokola můžete bez problémů přepravit i do vzdálených přímořských letovisek nebo do vrcholků hor, kde se můžete vydat na celodenní cyklovýlety. Jenže neustálé nakládání a vykládání kol je poměrně fyzicky náročné. Zvláště tehdy, pokud se jedná o těžká horská kola nebo elektrokola. I když je nosič kol na tažné umístěný oproti střešnímu nosiči kol poměrně nízko, každodenní několikanásobné nakládání a vykládání kol je zkrátka namáhavé.

Aby bylo nakládání a vykládání těžkých kol na tažné zařízení co nejkomfortnější, pak doporučujeme k vašemu nosiči kol na tažné Thule Epos dokoupit tuto praktickou skládací nakládací rampu Thule Epos.

Snadná instalace

Nainstalujte svá kola na nosič kol rychle a bez fyzické námahy. A to i v případě, pokud doma máte těžká elektrokola. S touto praktickou skládací nakládací rampou Thule Epos bude instalace tak snadná! Skládací nakládací rampa Thule Epos usnadňuje nakládání a vykládání kol. Chcete-li ji použít, stačí rampu připevnit a s koly vyjet nahoru. Jakmile jste hotovi, rampu lze snadno demontovat a složit. Takto složenou rampu můžete uložit do kufru vašeho vozu. Jestliže se rampa na kola nepoužívá, lze ji snadno demontovat a složit pro snadné uskladnění. Celá instalace a sundání rampy vám nezabere více, jak minutu. A ušetříte si tolik námahy!

Funkce skládací nakládací rampy Thule Epos

  • Žádné namáhavé zvedání – s koly můžete jednoduše najet na nosič kol
  • Jestliže se nepoužívá, lze jej snadno demontovat a složit pro snadné uskladnění


1 690,00 Kč 1 890,00 Kč