SPZ REFLEXNÍ pro nosiče kol na tažné zařízení

SPZ REFLEXNÍ pro nosiče kol na tažné zařízení

POZOR !!! Používání této SPZ je na vlastní zodpovědnost zákazníka !

  • Námi nabízené kopie registračních značek (SPZ) již nejsou od 1.1.2016 tolerovány Policií ČR, kopii je tak možné použít např. jako označení parkovacího místa v garáži nebo na vlastní odpovědnost po dobu než úřad na Vaši žádost vystaví třetí oficiální registrační značku (dva týdny).
  • Při případné kontrole Policií ČR může dojít dle zákona k žádosti o vydání nelegální SPZ nebo k odnětí SPZ. Tento přestupek nelze řešit v blokovém řízení udělením blokové pokuty, ale po spáchání přestupku je s řidičem zahájeno správní řízení. Ve správním řízení pak hrozí sankce 5.000 - 10.000 Kč. Za spáchání tohoto přestupku se udělí i zákaz činnosti (řízení motorových vozidel), konkrétně na 6 měs. - 1 rok.

Plastová SPZ pro nosiče kol na tažné zařízení se speciální reflexní úpravou (v noci a za šera lépe viditelná). Dodávka obsahuje bílou plastovou tabulku s reflexním povrchem, na které je nalepena stejná sestava, jako je Vaše SPZ na vozidle.

Plastová SPZ je pouze jako volitelné příslušenství k námi nabízeným nosičům kol na tažné zařízení výrobců ATERA , THULE , HAKR , MENABO , WJENZEK a UEBLER. SPZ NELZE OBJEDNAT SAMOSTATNĚ!

Do poznámky v objednávce uveďte požadované číslo SPZ.

450,00 Kč 480,00 Kč