Střešní nosič FLEXBAR s hliníkovými tyčemi

Aerodynamický profil s T-drážkou krytou zdvojenou gumou pro snadnou montáž, bezpečný náklad a tichou jízdu.

Zvýšená nosnost 75 kg.

Vysoce odolný materiál vůči mechanickým nárazům, vlivům extrémního počasí a korozi.

Zamykatelné střešní nosiče pro bezpečí vašeho nákladu.

Jednoduchá montáž příslušenství pomocí T-šroubů


 • Střešní nosič FLEXBAR je ryze český výrobek z dílny společnosti ELSON auto. Od nákupu materiálu přes jeho zpracování až po kompletaci a balení, se vše odehrává v České republice. Komplet obsahuje 4 ks patek střešního nosiče, které slouží k uchycení na střechu vozu a pár tyčí, které se upínají k patkám.

  Patky FLEXBAR mají oproti základní variantě PICCAR zvýšenou nosnost, kterou patkám propůjčuje inovativní design. Systém FLEXBAR je navrhnut tak, aby tyče přes patky přečnívaly, a tím vytvořily větší ložnou plochu.

  Pro výrobu střešních nosičů jsme pečlivě vybírali kvalitní materiál, který zajišťuje odolnost patek jak vůči mechanickým nárazům, tak vůči vlivům extrémního počasí. Se správnou péčí vám nosiče mohou vydržet dekády jako nové a plně funkční.

  S montáží střešních nosičů přímo na váš vůz vám pomůže podrobný návod, který naleznete jak v balení zakoupených střešních nosičů, tak na našich stránkách.

  Hliníková tyč, která je součástí balení, má hned několik přínosů. Těmi hlavními jsou T-drážka, kvalita materiálu a aerodynamický tvar. Benefitem aerodynamického tvaru je pro vás tichá a spořivá jízda. Hliníkové tyče jsou totiž navrženy tak, aby při jízdě tlumily hluk, a na delších cestách navíc pocítíte snížení spotřeby oproti jízdě s tyčemi ocelovými.

  Díky nadstandardně tlustým stěnám tyče vydrží i těžké náklady. Nespornou výhodou tohoto materiálu je i jeho odolnost vůči extrémním vlivům počasí a korozi.

  Hlavním přínosem hliníkových tyčí, který přináší unikátní zpracování dvojitého gumového krytí T-drážek, je snadné nasazení příslušenství jako jsou střešní boxy, nosiče kol nebo nosiče lyží. Příslušenství na tyče nasadíte pomocí T-šroubu, který jednoduše zasunete do drážky, která je součástí tyče.

  T-drážky jsou chráněny gumovými pásy, které mají hned dvě výhodné vlastnosti:

  • Chrání jak tyče, tak náklad před mechanickým poškozením
  • Již ve výrobě pro vás zajišťujeme rozdělení gum. To znamená, že nemusíte gumy pro snadný náklad nijak dále upravovat, což bývá běžnou praxí.Typ Vašeho vozidla doplníte do objednávky v košíku.

3 990,00 Kč 4 629,00 Kč