Střešní nosič PICCAR s ocelovými tyčemi

 • Střešní nosič PICCAR je ryze český výrobek z dílny společnosti ELSON auto. Od nákupu materiálu přes jeho zpracování až po kompletaci a balení, se vše odehrává v České republice. Komplet obsahuje 4 ks patek střešního nosiče, které slouží k uchycení na střechu vozu a pár tyčí, které se upínají k patkám.

  Systém PICCAR je mezi naším sortimentem specifický v tom, že pro každý model auta jsou uzpůsobeny tyče přesně na míru střechy vašeho vozu. Tyče se vsunují do patek a vytváří tak celistvý dojem. Tím ale dochází k menší ložné ploše a je tomu uzpůsobena i nosnost, která je u tohoto modelu 50 kg.

  Pokud pro vaše potřeby potřebujete nosnost vyšší, doporučujeme variantu FLEXBAR, u které je zajištěna nosnost 75 kg. Nezapomínejte ale na maximální nosnost střechy vašeho vozu, která nesmí být překročena.

  Pro výrobu střešních nosičů jsme pečlivě vybírali kvalitní materiál, který zajišťuje odolnost patek jak vůči mechanickým nárazům, tak vůči vlivům extrémního počasí. Se správnou péčí vám nosiče mohou vydržet dekády jako nové a plně funkční.

  Patky jsou uzamykatelné a v sadě nabízíme vždy dva kusy klíčů. Zhotovení náhradních klíčů v případě ztráty je u nás samozřejmostí.

  Součástí kompletu střešního nosiče je ocelová tyč, která je potažena plastovým návlekem. Ten chrání jak tyč před předčasnou korozí, tak i náklad před případným poškrábáním či jiným poškozením. Ocelová tyč je vhodná jak pro řemeslníky, kteří nemusejí s nákladem zacházet vždy šetrně, tak i pro rodiny s dětmi, kteří vyráží na dovolenou.

  V případě, že na nosiče budete připevňovat střešní box, nosiče kol, nosiče lyží či jiné příslušenství, využijete k tomu "U" třmeny, které bývají součástí zakoupeného příslušenství. Tyče jsou vhodné i pro rychloupínací systémy.


Hmotnost 4.9 kg
Typ

PC3021-TS3115


Zamykací

ANO


Délka tyčí

1050/1000


Hmotnost

4,9


Délka 1. tyče

1050


Délka 2. tyče

1000


Typ tyče

ocel


Rok výroby

2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019


Nosnost

50Typ Vašeho vozidla doplníte do objednávky v košíku.

3 190,00 Kč 3 899,00 Kč