Thule BackSpace XT 9383

S boxem Thule BackSpace XT získáváte spoustu prostoru pro uložení nákladu, který je snadno dostupný v zadní části Vašeho vozidla. Udržujte vnitřek svého auta čistý a střechu volnou pro naložení dalšího nákladu. Nebo ulehčete svým zádům tím, že nebudete muset zvedat náklad na střechu vozidla.


Tento prvotřídní přepravní box o objemu 300 l se dokonale hodí například pro dva golfové vaky nebo multifunkční sportovní vozík Thule Chariot. Snadno se připevní k nosiči kol Thule VeloSpace XT montovanému na tažné zařízení, což umožní jeho sklápění a zajistí přístup do kufru vozidla. Kombinací nosiče kol Thule VeloSpace XT a boxu Thule BackSpace XT získáte pohodlné a univerzální řešení pro své přepravní potřeby. Můžete dokonce přepravovat jízdní kolo společně s boxem Thule Backspace XT, pokud přidáte Thule BackSpace XT Bike Arm a Thule VeloSpace XT Bike Adapter (příslušenství se prodává samostatně).

Odolný, lehký a snadno skladovatelný


Box Thule BackSpace XT je dostatečně odolný a pevný, aby ochránilV áš náklad před špínou a vodou, avšak je stále dostatečně lehký, aby umožňoval snadnou manipulaci. Pevné dno a rám poskytují boxu Thule BackSpace XT robustní a stabilní konstrukci, avšak není-li box používán, lze jej snadno složit a uschovat, tak aby zabíral co nejméně místa, dokud jej nebudete znovu potřebovat.

Uvedením na trh v únoru 2018 nový Thule BackSpace XT nahradí starý Thule BackSpace 9171. Nový box Thule BackSpace XT má inovovaný design plastového dna, díky kterému lze upevnit na Thule VeloSpace XT pro 2 jízdní kola , ale i pro 3 jízdní kola. Navíc jsme inovovali upevnění boxu na nosič kola . Nový box má na zadní straně přezky, které slouží k upevnění řemínků nosiče kola. U starého boxu jste museli použít řemínky s extra sadou přezek namontovaných na nosiči kol. Nový Thule VeloSpace XT nebude mít namontované tyto extra přezky a starý Thule BackSpace nebude možné upevnit na nový Thule VeloSpace XT 938/939. Nicméně nový Thule BackSpace budete moci upevnit
na staré nosiče Thule VeloSpace 917. Na žádné jiné nosiče Thule na tažné zařízení nelze box Thule BackSpace 9383 upevnit.

Nevyhovuje vám velikost zavazadlového prostoru vašeho vozu, a to proto, že do něho nikdy nemůžete umístit vše, co potřebujete? Není důvod zoufat. Je možné daný prostor celkem výrazně rozšířit. Za tímto účelem vytvořila společnost Thule jedinečný box, který nese označení Thule BackSpace XT 9383. Už na první pohled je jasně vidět jak jeho praktičnost a velikost, tak je na první pohled vidět jeho kvalita a materiálové zpracování. Jeho umístění není nijak komplikované, jelikož jhe určený na zadní část vozu, na tažné zařízení.

Mnoho praktických vlastností

Nutno říci, že box Thule BackSpace XT 9383 je spojený s celou řadou praktických vlastností. V první řadě je nutné ocenit hlavně to, že se umísťuje na tažné zařízení. Díky tomu se nemusíte s nákladem tahat až na střechu, do klasického přepravního boxu. Navíc ho oceníte i ve chvíli, kdy chcete převážet ne úplně čisté, nebo suché věci. Není nutné je umísťovat si je do klasického zavazadlového prostoru, a tím si znečistit vůz. Jednoduše je umístíte do boxu, který zaujme i svou jednoduchostí případného čištění. Třeba i pro své plastové dno, které zajistí, že z něho špínu odstraníte jednoduchým, a klasickým základním čištěním.

Objem celých 300 litrů

Že se nejedná o žádný malý doplněk, ale skutečně dostatečně velký prostor dokládá o fakt, že box Thule BackSpace XT 9383 nabídne vnitřní objem o velikosti celých 300 litrů. To znamená jistotu toho, že bez problémů pojme jakákoliv vaše zavazadla, která potřebujete snadno přepravit. Příkladem mohou být třeba vaše golfové vaky, které se do boxu vejdou hned dva. Stejně tak se box hodí i aktivním lidem, s vlastním potomkem, jelikož box bude vyhovovat i v případě zájmu o přepravu multifunkčního sportovního vozíku Thule Chariot. Značka i tímto jasně potvrzuje vzájemnou kompatibilitu řady svých produktů.

Jednoduchá instalace i manipulace

Jak bylo řečeno, umístění je realizováno v rámci tažného zařízení vašeho automobilu. Instalace je jednoduchá, rychlá a intuitivní. I po instalaci se není nutné obávat toho, že si zablokujete přístup do klasického zavazadlového prostoru. Ani k tomu nedojde. Po umístění, které zajistí pevnost a stabilitu je k dispozici systém, který v případě potřeby zajistí sklopení daného boxu. A to jednoduchým pohybem, díky čemuž si snadno uvolníte přístup do vašeho zavazadlového prostoru. I to je ukázka maximální praktičnosti.

Odolný, a snadno udržovatelný materiál

Thule BackSpace XT 9383 na první pohled zaujme i svým materiálem. Mezi jeho hlavní přednost rozhodně patří to, že je odolný a pevný, díky čemuž si můžete být jisti, že váš náklad bude vždy naprostém bezpečí, a to i když se zde bude během jízdy pohybovat. Navíc díky zpracování si můžete být jisti, že do boxu v žádném případě nevnikne voda, stejně jako do něho nevniknou ani jakékoliv jiné nečistoty. Potěší také jistota celkem snadné údržby, čímž chceme naznačit, se do dobře a také velmi jednoduše čistí. Má pevné dno a rám, což je jistota, že daná konstrukce nabídne také vysokou nosnost, i pro zavazadla, která jsou výrazně těžší, než klasická.

Box snadno uklidíte

Jeho přednost zaujme i v souvislosti s tím, kdy ho nebudete nutně používat. Nejenom, že ho jednoduše sundáte ze svého vozu. Lze ho také složit do praktické malé podoby, díky čemuž ho lze uchovat na jakémkoliv místě, kde bude také hned připraven k následujícímu použití. Navíc zaujme i jeho poměrně nízká hmotnost, díky čemuž se není nutné obávat jakkoliv složité a těžké manipulace. Je tomu právě naopak. I ta je naprostou hračkou, což oceníte ve chvíli, kdy ho budete přinášet k vozu nebo od vozu, nebo kdy ho budete sestavovat a následně připevňovat na tažné zařízení.


  • BarvaČerná
  • Hmotnost8,6 kg
  • Objem300 l
  • Max. nosnost50 kg
16 490,00 Kč 18 529,00 Kč