Thule EasyFold XT 2B FIX4BIKE 965

Nosič kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT 2B FIX4BIKE 965 je určen pro přepravu 2 jízdních kol. Thule 965 XT možňuje přepravu elektrokol a těžkých horských kol včetně fat bike. Nosič kol Thule EasyFold XT 965 FIX4BIKE má velký rozestup mezi držáky plášťů kol umožňuje přepravu robustních jízdních kol s velkým rozvorem. Thule EasyFold XT 965 má jedinečný sklápěcí mechanismus ovládaný nohou.


Praktický, plně skládací nosič dvou jízdních kol Thule EasyFold XT 2B FIX4BIKE 965 je snadno použitelný, maximálně kompaktní a velmi lehký nosič kol pro montáž na tažné zařízení

Thule EasyFold XT 2B FIX4BIKE 965

Hledáte praktický nosič jízdních kol určený pro tažné zařízení? Ať už budete svůj nosič kol používat jednou za čas nebo jste vášnivými cyklisty a jezdíte na výlety i několikrát za týden, tento praktický nosič jízdních kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT 2B FIX4BIKE 965 bude skvělou volbou právě pro vaše účely. Vyniká moderním způsobem uchycení.

Rychloupínací systém pro upevnění jízdních kol nezabere téměř žádný čas a převoz vašich kol bude zcela bezpečné na kterékoliv cestě, silnici a dálnici po celé ČR i EU. Moderní materiály, kvalitní zpracování, praktické vychytávky a nejpřísnější testy TÜV a City Crash, dělají z tohoto nosiče jízdních kol na tažné zařízení nejlepšího parťáka na cesty. Navíc tento nosič kol nemá vliv na jízdní vlastnosti vašeho vozu ani na spotřebu!

Praktický způsob přichycení na tažné zařízení

Praktický nosič jízdních kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT 2B FIX4BIKE 965 je nejnovějším nástupcem nejprodávanějšího nosiče dvou jízdních kol Thule EasyFold 931. Inovovaný nosič má nově ještě jednodušší systém upínání. Konstruktéři věnovali při práci pozornost hlavně mechanismu, který drží nosič na tažném zařízení. Od prvopočátku připnutí na tažné, udržuje tento mechanismus stabilitu nosiče. Od počátku nasazení máte jistotu, že se nosič jízdních kol nebude nepředvídatelně pohybovat.

Thule EasyFold XT 2B FIX4BIKE 965 disponuje moderní upínací pákou, která je nyní orientovaná na pravý bok po pro snadnější obsluhu. Jednoduchým stlačením páky směrem dolů se nosič dotáhne k čemu tažného zařízení a následně zamkne.

Snadné uskladnění

Nemáte ve své garáži prostor nazbyt, proto hledáte kompaktní pomocníky a doplňky pro váš vůz? S vylepšeným způsobem složení nosiče kol Thule EasyFold XT 2B FIX4BIKE 965 budou nároky na uskladnění minimální! Navíc jsou pro pohodlnou manipulaci na okrajích integrovaná ergonomická madla. Složené poloviny nosiče se rozevřou do úhlu 20 stupňů a po odjištění 2 ručních pojistek se nosič plně rozloží. Sklápění pro přístup do zavazadelníku vozidla je ovládané nožním pedálem.

Snadná přeprava všech typů kol

Thule EasyFold XT 2B FIX4BIKE 965 vyniká velmi jednoduchým způsobem použití i po připevnění na tažné zařízení s naloženými koly. Odklápět lze tento nosič včetně naložených kol v mnohem větším úhlu, pro snadnější přístup do vašeho zavazadlového prostoru vozu.

U Thule EasyFold XT 2B FIX4BIKE 965 jsou použity odnímatelné a snadno posuvné držáky rámů kol. Ty usnadňují uchycení. Přitom jsou doplněny nově o zamykatelné růžice AcuTight s momentovým dotažením rámů kol. Při správném dotažení růžice AcuTight klapne a přeskočí. Nosič jízdních kol na tažné zařízení EasyFold XT 2B FIX4BIKE 965 je hodný pro průměry rámů 22-80 mm. Máte-li kolo s karbonovým rámem, pak doporučujeme objednat v příslušenství našeho internetového obchodu praktický adapter Thule 984.

Přepravte své kolo kamkoliv budete chtít

Milujete toulky přírodou na trekovém kole, rádi si vyšlápnete na nejvyšší kopec se svým horským kolem nebo si rádi prohlížíte města na svém městském elektrokole? Všechny tyto kola můžete s nosičem jízdních kol Thule EasyFold XT 2B FIX4BIKE 965 přepravit na místo určení! Tento typ nosiče uveze kola s celkovou hmotností až 60 kg, přičemž celková váha nosiče činí 19,5 kg.

Skvělý je také nově zvětšený rozestup mezi koly na 22 cm pro přepravu mohutných horských kol včetně typů FatBike. Držáky pneumatik s dlouhými pásky umožňují přepravu kol s dlouhým rozvorem a rozměrem pneumatiky do 4,7". Pro největší pneumatiky FatBike se širokými ráfky je nutné objednat pásky Thule XXL Fat bike pásky 985.

Specifikace nosiče jízdních kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT 2B FIX4BIKE 965

 • Nosič jízdních kol s ukotvením kola na tažné zařízení
 • Pro ukotvení kola do 60 kilogramů
 • Možnost přepravy také elektrokol
 • Zvětšený rozestup mezi koly
 • Ergonomické úchytky po stranách pro snadnou manipulaci
 • Celková hmotnost nosiče je 19,5 kg
 • Snadná montáž
 • Bezpečný transport na všech silnicích a dálnicích v CZ i celé EU
 • Certifikáty: TÜV, City Crash    
 • BarvaČerná
 • Hmotnost16,4 kg
 • Max. počet jízdních kol2 kola
 • Rozpětí uchycení rámu22-80 mm
 • El. zásuvka13-ti pólová
 • Rozměry63 x 123 x 68 cm
 • Vzdálenost mezi jízdními koly22 cm
 • Max. hmotnost jízdního kola30 kg
 • Rozměry složený63 x 31 x 68 cm
 • Max. nosnost60 kg
19 990,00 Kč 22 360,00 Kč