Thule Epos 2 978 + taška Thule 9786

Thule Epos 2 978 + taška Thule 9786 Epos Storage Bag 2 společně v praktickém setu. Buďte maximálně připraveni na cesty. Váš nosič kol po uskladnění bude vždy v bezpečí.


Thule Epos 2 978 + taška Thule Epos Storage Bag 2

Nosič kol Thule Epos + taška Thule Epos Storage Bag 2 je vhodný pro všechny typy jízdních kol a jeho použití je rychlé, snadné a pohodlné – díky inovativnímu teleskopickému systému uchycení kol vyžaduje minimální námahu. Ramena pro upevnění kol umožňují jednoduše připevnit kolo za kteroukoli část rámu nebo zadní kolo, což vám poskytuje mnoho možností upevnění. Můžete naložit a vyložit až dvě kola v libovolném pořadí – podporovány jsou všechny typy rámů a geometrií, včetně elektrokol, horských kol, gravelových kol a kol s blatníky a nosiči.

Všechno je o detailech

Nosič Thule Epos + taška Thule Epos Storage Bag 2 je navržen tak, aby maximalizoval váš čas strávený na kole díky chytrým řešením, která usnadňují manipulaci s koly. Je plně skládací, aby umožňoval snadnou přepravu a skladování, a lze jej naklápět pro umožnění přístupu do zavazadlového prostoru. Nosič je vyroben tak, aby vašim kolům byla zajištěna skvělá péče – velké rozestupy mezi koly, přizpůsobení pro extra dlouhé rozvory a snadné upevnění širokých plášťů. To vše vám zajistí skvělé chvíle strávené cyklistikou.

Umocněte svůj zážitek

Navrhli jsme skvělé příslušenství pro cyklisty, kteří milují svá kola. Máte možnost seřídit nebo opravit své kolo na cestách pomocí držáku na opravu kol Thule Epos a chránit svá kola před krádeží pomocí vysoce kvalitního zámku Thule High Grade Lock, který byl vyvinut ve spolupráci s přední společností v oboru ABUS. Víme, že elektrokola jsou těžká. Proto nabízíme skládací nakládací rampu Thule Epos pro snadné nakládání a vykládání těžších kol.

Funkce Thule Epos 2 Bike 978 + taška Thule Epos Storage Bag 2

 • Rychlé a snadné nakládání a vykládání všech typů kol a elektrokol. Patentovaná teleskopická ramena pro upevnění kol s otočným držákem a ocelí vyztuženými popruhy slouží k upevnění na rám nebo zadní kolo.
 • Vysoká nosnost 30 kg na jedno kolo umožňuje přepravu těžkých elektrokol
 • Velká vzdálenost mezi koly (25 cm) snižuje riziko kontaktu mezi jednotlivými koly
 • Extra dlouhé držáky kol umožňují snadnou přepravu velkých kol s rozvorem až 1 350 mm
 • Přezky s ráčnou a popruhy na kola pro snadné upevnění plášťů do velikosti 3,2" (se samostatně prodávaným příslušenstvím až do velikosti 5")
 • Plně skládací konstrukce zaručuje snadnou montáž, manipulaci i skladování
 • Při upevnění kol je možný přístup do zavazadlového prostoru pomocí důmyslného naklápění ovládaného pedálem. Nejsou-li na nosiči upevněná kola, je zavazadlový prostor přístupný bez naklápění nosiče
 • Díky samostabilizujícímu mechanismu jsou montáž i nastavení nosiče kol na tažném zařízení před uzavřením zajišťovací páky snadné a rychlé
 • Ergonomické přenášení nosiče kol díky integrovaným držadlům pro přenášení.
 • Kola lze uzamknout k nosiči a nosič lze uzamknout k automobilu (zámky jsou součástí balení)
 • Široká nabídka inovativního příslušenství – například držák pro opravu kol Thule Epos a vysoce kvalitní zámek na kolo Thule High Grade Lock vyvinutý společností ABUS, který poskytuje vyšší bezpečnost (příslušenství se prodává samostatně)
 • Včetně prvotřídního, dobře navrženého úložného a přepravního vaku Thule Epos Storage Bag 2, který chrání vás a váš automobil při přepravě nebo skladování nosiče kol Thule Epos.
25 490,00 Kč 27 429,00 Kč