Thule Epos Storage Bag 2 Bike černý

Thule Epos Storage Bag v černém provedení. Slouží k uložení nosiče pro dvě kola. Nosič Thule Epos je možné jednoduše uložit do vaku a vzít s sebou na.


Thule Epos Storage Bag v černém provedení. Slouží k uložení nosiče pro dvě kola. Nosič Thule Epos je možné jednoduše uložit do vaku a vzít s sebou na dovolenou

Thule Epos Storage Bag 2 Bike černý

Thule Epos Storage Bag slouží pro uložení a komfortní uskladnění nosiče kol pro dvě jízdní kola. Thule Epos tak jednoduše složíte do kompaktního tvaru, uložíte do tohoto praktického bagu, umístíte do kufru svého vozu a můžete vyrazit na dovolenou.

Stejně tak můžete Thule Epos Storage Bag použít pro bezpečné uložení nosiče dvou jízdních kol Thule Epos ve skříni svého apartmánu nebo pro bezpečné uložení v regálu vaší garáže. Thule Epos Storage Bag představuje snadnou a bezpečnou přepravu a uložení vašeho nosiče kol, díky kterému zůstane nosič chráněný před prachem, nečistotami, otěru a mechanickému poškození.

Speciální doplněk a praktický pomocník

Thule Epos Storage Bag je praktický a nepostradatelný pomocník na cestách pro váš nosič jízdních kol Thule Epos, nebo pro bezpečné uskladnění tohoto nosiče v regálu či skříni. Tento bag dodáváme v atraktivním černém provedení.

Investovali jste nemalé peníze do svého nosiče kol a elektrokol a chcete jej ochránit ve chvíli, kdy jej nepoužíváte? Anebo jednoduše milujete praktické doplňky a chcete, aby vaše garáž vypadala vždy perfektně upravená a čistá? Obal na nosič jízdních kol bude pro váš nosič tou nejlepší volbou. Chrání jej před mechanickým poškozením i ušpiněním. Díky svému modernímu designu na sebe upoutá pozornost a stane se krásným doplňkem k vašim autodoplňkům.

Nový způsob přepravy a úschovy

Nová generace obalu na tažné zařízení Thule Epos Storage Bag přináší další vylepšení a usnadnění manipulace. Obaly jsou vyrobené z kvalitního a vysoce odolného materiálu, který se snadno udržuje a garantuje dlouhou životnost. Nebalte svůj nosič kol do igelitu ani do zakrývací plachty. S tímto bagem bude váš nosič kol v bezpečí, a ještě bude vypadat dobře.

Vyrazte na cesty se svým bicyklem

Hodláte vyrazit na dlouhý cyklovýlet, ale zároveň si chcete dovolenou užít i tradičním způsobem? Pak jistě nebudete chtít nechávat svůj nosič kol připevněný ke svému vozu. Například ve chvíli, kdy si budete chtít vyrazit za kulturou, nebo prozkoumat krásy města pěšky.

Nechte svůj nosič kol v hotelovém pokoji nebo jej uskladněte do uzamykatelné jízdárny. Thule Epos Storage Bag zajistí to, aby váš nosič zůstal maximálně chráněný ve chvíli, kdy jej nepoužíváte. Připravte svůj nosič na úschovu pomocí tohoto praktického bagu. Nosiči jednoduše sklopte ližiny a složte jej do kompaktního tvaru. Pak přes něj natáhněte tento obal a je hotovo.

Atraktivní design

I praktické vybavení může být stylové! Podobně, jako je tomu u tohoto chrániče Thule Epos Storage Bag. Designéři značky Thule si dali záležet na tom, aby bag na tažné zařízení byl odolný, praktický a stylový zároveň. Tak, aby krásně ladil s vašimi dalšími autodoplňky a zároveň byl praktickým pomocníkem ve chvíli, kdy budete tento bag používat. Například v kufru vašeho vozu nebo doma v garáži. Proto je tento bag vyroben z pevného materiálu, zajišťující maximální stabilitu a tvar.

Černé provedení působí velmi elegantně. Vnitřní prostor chrání celou konstrukci nosiče kol na tažné zařízení. Navíc je bag vybaven odolným zipem, který při zapnutí dokonale splyne s celým designem bagu.

Specifikace obalu na tažné zařízení Thule Epos Storage Bag

  • obal na nosič jízdních kol na tažné zařízení Thule Epos
  • určeno pro bezpečné uložení nosiče
  • praktická ochrana před mechanickým poškozením
  • určeno pro vnitřní (indoor) použití
  • velmi odolný materiál
  • obal je možné prát v pračce při teplotě 30° C
1 340,00 Kč 1 510,00 Kč