Thule Epos Storage Bag 3 Bike černý

Thule Epos Storage Bag 3 Bike černý je vak určené pro nosič kol Thule Epos 3 Bike, kam ho lze snadno uložit a předejít tak jeho poškození nebo poškození vašeho automobilu.


Thule Epos Storage Bag 3 Bike černý je vak určené pro nosič kol Thule Epos 3 Bike, kam ho lze snadno uložit a předejít tak jeho poškození nebo poškození vašeho automobilu.

Thule Epos Storage Bag 3 Bike černý

Představujeme vám nepostradatelný doplněk k vašemu nosiči jízdních kol a elektrokol Thule Epos 3 Bike. Tento ochranný obal Thule Epos Storage Bag 3 Bike v atraktivním černém provedení zajistí to, že váš nosič jízdních kol na tažné zařízení bude dokonale chráněn proti mechanickému poškození, poškrábání a ušpinění.

Thule Epos Storage Bag 3 Bike v černé barvě je vyvinut designéry švédské značky Thule tak, aby usnadnil uskladnění nosiče kol Thule Epos 3, zajistil jednodušší manipulaci a použití v prostředí, jako jsou pensiony, hotely, malé městské apartmány. Nosič jednoduše umístíte do tohoto elegantního bagu a můžete jej vzít hotelový pokoj. Úplně stejně, jako svůj cestovní kufr. Elegantně, nenápadně a bezpečně.

Atraktivní design obalu

I praktické doplňky k vašemu automobilu mohou vypadat elegantně! Důkazem je toho tento bag Thule Epos Storage Bag 3 Bike. Vyrobený je z atraktivního černého materiálu. Designéři si dali záležet na tom, aby byl bag na tažné zařízení odolný vůči mechanickému poškození, snadno použitelný a stylový zároveň. Tak, aby dobře ladil s vašimi dalšími autodoplňky a třeba i s vaším cestovním zavazadlem. Proto je tento bag vyroben z pevného materiálu, zajišťující maximální stabilitu a tvar.

Černé provedení působí velmi elegantně. Vnitřní prostor chrání celou konstrukci nosiče kol na tažné zařízení. Navíc je bag vybaven odolným zipem, který při zapnutí dokonale splyne s celým designem bagu.

Praktický doplněk do malých garáží a městských apartmánů

Milujete toulky přírodou a nebaví vás jezdit neustále ty samé cesty? Pořízením praktického nosiče jízdních kol se vaše omezené cestování promění v nekonečné možnosti. Jenže kam s nosičem kol ve chvíli, kdy jej nepoužíváte, nebo když jste na dovolené?

Thule Epos Storage Bag 3 Bike v atraktivním černém provedení odstraní veškeré starosti. Je určen pro jednoduché uložení nosiče kol Thule Epos 3. Takto zabalený nosič se vám vejde do malého regálu ve vaší garáži i do skříně městského apartmánu. Bag je navržen v elegantním designu, proto se bude ve vašem regálu nebo skříni skvěle vyjímat!

Nový způsob úschovy nosiče kol

Nosič kol na tažné zařízení je třeba vždy bezpečně uskladnit tak, aby se na něj neprášilo, a aby se nepoškodil. Nová generace obalu Thule Epos Storage Bag 3 Bike přináší vylepšení a usnadnění manipulace s nosičem. Je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, který se snadno udržuje, je odolný vůči mechanickému poškození, lze jej prát v pračce na šetrný program při 30 stupních a garantuje dlouhou životnost. Nebalte svůj nosič jízdních kol do plachty nebo jiných neforemných obalů. Thule Epos Storage Bag 3 Bike v černé barvě je praktické a elegantní řešení! Váš nosič kol bude s tímto bagem v bezpečí, a ještě bude vypadat dobře.

Vyrazte na výlety se svými koly

Chcete si vyrazit na rodinnou dovolenou se svými koly, ale na místě se chcete také věnovat něčemu jinému, než cykloturistice? Pak určitě nebudete chtít mít připevněný drahý nosič kol na svém tažném zařízení. Jenže kam s nosičem?

Uložením do tohoto bagu Thule Epos Storage Bag 3 Bike můžete svůj nosič klidně vzít na hotelový pokoj. Bag vypadá velmi elegantně a snadno se zamění s cestovní taškou nebo cestovním kufrem.

Nechte svůj nosič kol v hotelovém pokoji nebo jej uskladněte do uzamykatelné jízdárny. Thule Epos Storage Bag zajistí to, aby váš nosič zůstal maximálně chráněný ve chvíli, kdy jej nepoužíváte. Připravte svůj nosič na úschovu pomocí tohoto praktického bagu. Nosiči jednoduše sklopte ližiny a složte jej do kompaktního tvaru. Pak přes něj natáhněte tento obal a je hotovo.

Specifikace obalu na tažné zařízení Thule Epos Storage Bag 3 Bike černý

  • obal na nosič jízdních kol na tažné zařízení Thule Epos 3 bike
  • určeno pro bezpečné uložení nosiče
  • praktická ochrana před mechanickým poškozením
  • určeno pro vnitřní (indoor) použití
  • velmi odolný materiál
  • obal je možné prát v pračce při teplotě 30° C
1 460,00 Kč 1 899,00 Kč