Thule Go Pack Set Duffel 8006

Set tašek Thule Go Pack Set Duffel 8006 obsahuje 4 kusy tašek Thule Go Pack Duffel 8002. Maximalizují objem střešního boxu. Tašky mají pro snadnou manipulaci ramenní popruhy a ucha, nepromokavá dna chrání obsahy tašek. Součástí tašek jsou jmenovky pro lepší organizaci obsahu. Nahrazuje předchozí model tašek Thule Go Pack 800601.


Pro maximální využití místa ve vašem střešním boxu je určena tato sada cestovních tašek Thule Go Pack Set Duffel, vyrobených z kvalitního voděodolného materiálu. Cestovní tašky jsou dodávány v černé barvě.

Mějte vše při ruce díky cestovním taškám Thule Go Pack Set Duffel

Nabízíme vám exklusivní cestovní tašky Thule Go Pack Set Duffel přímo určené do úložného prostoru střešního boxu. Tyto tašky vynikají svou velmi lehkou konstrukcí. Sada obsahuje designově propracované tašky, přičemž jejich objem má 60 litrů.

Cestovní tašky jsou určeny z pevného materiálu, odolného vůči vodě. Povrch je zároveň odolný vůči poškrábání a zničení. Použité zipy jsou testovány vůči opotřebení. Uvnitř tašky najdete malou přihrádku pro uložení vašich cenností, zaopatřenou praktickým zipem.

Exkluzivní design cestovních tašek Thule

Cestovní tašky Thule Go Pack Set Duffel se snoubí neotřelým designem spolu s praktickým využitím, jelikož tyto cestovní tašky můžete použít jako elegantního pomocníka na cestách, i jako stylovou sportovní tašku pro návštěvu fitness centra, kdy je potřeba většího úložného prostoru než v klasické sportovní tašce.

Cestovní tašky Thule Go Pack Set Duffel jsou vyrobeny v kombinaci odolného nylonu a kovu. Vynikají dokonalým zpracováním do nejmenších detailů. Použité materiály navíc odolávají i hrubému zacházení. Díky nastavitelnému popruhu ji lze jednoduše přehodit přes rameno, nebo díky praktickým dvěma poutkům přenést v ruce. Máte svou sadu tašek Thule Go Pack Set Duffel vyskládanou těsně vede sebe v prostoru střešního boxu? Popište si je jmény pomocí přiložených štítků a mějte vždy dokonalý přehled o tom, čí tašku právě držíte v ruce.

Ani kousek prostoru nazmar

Sada cestovních tašek Thule Go Pack Set Duffel je designéry speciálně navržena pro použití do střešních nosičů značky Thule. Pokud rádi cestujete na dovolenou s rodinou a přáteli, určitě vám přijde tato sada cestovních tašek vhod nejen jako praktický cestovní doplněk, ale také svým určením se stane nedílnou součástí střešního boxu, kde nepřijde ani milimetr místa nazmar. Cestovní tašky Thule Go Pack Set Duffel lze využít pro uskladnění do kufru vašeho vozu i jako cestovní taška do letadla, autobusu, vlaku apod.

Sada tašek Thule Go Pack Set Duffel dodá to nejlepší využití prostoru kdekoliv a za každé situace. Jednoduchou manipulaci dávají ramenní popruhy a ucha. Praktické nepromokavé dno chrání obsah tašky. Pro lepší přehlednost a efektivitu uspořádání jsou tašky osazeny visačkami. Balení obsahuje tři kusy tašek Go Pack o rozměrech 61 × 33 × 30,5 cm a jeden kus Go Pack Nose o rozměrech 61 × 42 × 28 cm.

Využijte svou tašku, na co chcete

Cestovní tašky Thule jsou určeny pro téměř všechny příležitosti. Ať už se chystáte na cestu, do fitness, k vodě nebo třeba na dovolenou, vaše nejoblíbenější a nejpraktičtější taška Thule Go Pack Set Duffel vám bude vždy nablízku. Do tašky snadno schováte vše potřebné.

Klíčové vlastnosti Thule Go Pack Set 8006

  • Balení čtyř tašek pro lepší využití střešního boxu
  • Nepromokavé dno chrání obsah tašek
  • Ramenní popruhy a ucha pro snadnou manipulaci
  • Visačky pro lepší organizaci obsahu
5 890,00 Kč 6 110,00 Kč