Thule Motion XT Sport lesklá černá

Thule Motion XT Sport lesklá černá je střešní box o objemu 300 litrů. Design boxu koresponduje s nejmodernějšími tvary automobilů, zároveň umožňuje optimální využití prostoru v boxu a přispívá také velmi dobrá aerodynamika. Střešní box Thule Motion XT Sport je ideální pomocník na převoz vašich zavazadel.


Dokonalý a propracovaný nástupce modelu s označením Thule Motion 600 Sport lesklá černá. Tak můžeme označit řadu, kdo které spadá i varianta s inovovaným názvem Thule Motion XT Sport. Ta nenabídne jen nový název, ale i mnoho lepších vlastností. V první řadě nesmíme opomíjet samotný design. Lesklá černá barva vypadá na každém voze velmi elegantně a je hitem v případě, kdy vám záleží i na tom, jak bude samotný box na vašem voze vypadat.

Inovace v souvislosti s designem však proběhly i v rámci samotného zpracování. Přepravní box Thule Motion XT Sport lesklá černá zaujme provedením, která slibuje neje mnohem efektivnější využití vnitřního prostoru, ale slibuje také lepší aerodynamiku, kterou oceníte během krátké, stejně jako dlouhé jízdy. Samozřejmostí je i univerzální provedení, které umožní montáž na jakékoliv vozidlo. Díky jeho předsunuté poloze navíc oceníte i jednoduchý přístup do vašeho zavazadlového prostoru vašeho vozu.

Technické inovace

Střešní box Thule Motion XT Sport nenadchne jen svou charakteristickou lesklou černou barvou. Při bližším zkoumání zaujme také svými technickými inovacemi. Primárně to jsou nové systémy, kterými značka Thule posouvá jednotlivé možnosti využití o pořádný kus kupředu. Jedním z prvků je systém PoweClick, který lze označit jako inovativní rychloupínací systém. Díky tomu při dotahování uslyšíte cvaknutí, které vám řekne, že přepravní box je optimálně utažen a je pevně a bezpečně upevněn.


Nechybí ani systém s označením SlideLock. Jak už napovídá sám jeho název, jde o inovaci spojenou s bezpečností vašich věcí. Automatický systém zamkne váš box vždy, když ho zavřete. To vše zcela automaticky. Navíc nechybí ani indikátor, díky kterému si můžete ověřit, že je vše v dokonalém bezpečí.

Montáž boxu

Celkovou všestrannost oceníte i v souvislosti se samotnou montáží boxu na střechu vašeho vozu. Je jedno, o jaký typ se jedná. Box s nádherně lesklou černou barvou bude skvěle pasovat na jakýkoliv. Díky hmotnosti pouze 16 kilogramů je zajištěna snadná manipulace. Dále nechybí ani jistota kompatibility s celou řadou tyčí, které pocházejí také z dílny značky Thule. Jedná se o řešení AeroBar, RapidBar nebo SquareBar. Pokud využíváte variantu SlideBar, stačí vám jenom praktická redukce ve formě příslušenství.


Po montáži na váš vůz oceníte i další přednosti, které leskle černý box Thule Motion XT Sport nabídne. Je to například možnost toho, že ho můžete otevírat z obou stran a tím zajistit jednoduchý přístup k vašim věcem. Stejně tak byla vylepšena vnější madla, která oproti předchozí variantě nabídnou opět o něco lepší úchop. I to je plus, které primárně oceníte.

Technické parametry

Že přepravní box Thule Motion XT Sport splní očekávání i náročnějších zákazníků, to dokládají také jeho parametry. Se svým objemem 300 litrů hravě pojme celou škálu vašich věcí. Sem mohou patřit třeba lyže o maximální délce až 175 centimetrů, kterých pojme až pět. Stejně tak lze uložit snowboardy, které mohou být celkem čtyři.


  • BarvaČerná
  • Hmotnost16 kg
  • Počet párů lyží5
  • Počet snowboardů4
  • Vnější rozměry195 x 67,5 x 43 cm
  • Vnitřní rozměry175 x 56,5 x 36,5 cm
  • Objem300 L
  • Max. délka lyží175 cm
  • Kapacita nákladu75 kg
15 390,00 Kč 17 449,00 Kč