Thule Onto 9059

Přepravní box Thule Onto 9059 je prémiový nákladní box se snadným přístupem rozšiřuje úložný prostor vozidla o 300 l a je skvělý na dva golfové bagy nebo multifunkční sportovní vozík Thule Chariot. Díky lehké a skládací konstrukci se snadno skladuje, když jej zrovna nepoužíváte.


Získejte další úložný prostor na vašem voze a užívejte si maximální pohodlí uvnitř. Úložný box Thule Onto 9059 o velikosti 300 litrů pomůže přepravit náklad na nosiči kol na tažném zařízení.

Široká nabídka příslušenství Thule otevírá nespočet možností

Máte svůj vůz vybavený tažným zařízením a k němu přikoupený nosič jízdních kol právě pro tažné zařízení? Pak nemusíte tento nosič používat pouze pro přepravu vašich jízdních kol. Značka Thule patří mezi průkopníky praktického příslušenství k osobním i užitkovým vozům. Při vývoji svých moderních produktů myslí také na to, aby byly plně kompatibilní s řadou dalšího příslušenství a doplňků.

I proto nechybí široký výběr z řady příslušenství, bez kterého by rodinné výlety, dovolené, rekreace i sportovní víkendy neobešly. Mezi nejzajímavější doplňky patří bezesporu přepravní boxy. Potřebujete získat další úložné místo například pro batoh s golfovým náčiním nebo místo pro uložení piknikového nábytku? Pak právě pro vás bude skvělou volbou přepravní box Thule Onto 9059. S ním zvýšíte přepravní kapacitu vašeho vozu. Stejně tak není problém nosič doplnit a rozšířit o řadu různých dalších doplňků a adaptérů, a tak ho využít i jindy, než jenom v rámci klasické cyklistické sezony. Vybírejte další doplňky pro řadu Thule v našem internetovém obchodě!

Získejte další úložný prostor s Thule Onto 9059

Chystáte se na rodinný výlet nebo dovolenou a potřebujete ve svém voze získat další úložný prostor pro přepravu piknikového vybavení, sportovního náčiní nebo oblečení? S úložným boxem Thule Onto 9059 získáte dostatečný prostor, který vám chybí v zavazadlovém prostoru. Nabídněte posádce svého vozu komfortní prostor a aktuálně nepotřebné věci umístěte do přepravního boxu. Thule Onto 9059 je špičkový přepravní box prémiové kvality s pohodlným přístupem, ať už budete potřebovat cokoliv. Rozšiřte přepravní kapacitu vašeho vozu o dalších 300 l.

Tento přepravní box se jednoduše instaluje na nosič jízdních kol na tažném zařízení. Nespornou výhodou tohoto boxu je, že nemusíte instalovat střešní nosič a následně úložný střešní box, který má vliv nejen na jízdní vlastnosti vašeho vozu, ale také na spotřebu. Thule Onto 9059 je umístěn v zadní části vašeho vozu stejně tak, jako byste přepravovali kola. Nízko položené umístění nabízí bezproblémový přístup. Základní nosič, na který se box montuje, je výklopný. Díky jednoduchému odklopení máte přístup i do zavazadlového prostoru i s namontovaným boxem Thule Onto 9059.

Snadná instalace

Box se velmi jednoduše instaluje na nosič jízdních kol pro tažné zařízení. Celková váha boxu činí pouhých 24 kg. Proto i práce s ním je velmi snadná. Box je dále vybavený praktickými ergonomickými postranními úchyty, které zabezpečují pohodlnou manipulaci. Když zrovna box nepotřebujete, jednoduše jej uskladníte ve své garáži i ve skříni v tom nejmenším apartmánu.

Specifikace přepravního boxu Thule Onto 9059

  • Snadná instalace na nosič jízdních kol značky Thule
  • Pro instalaci není potřeba žádné nářadí
  • Získejte další úložný prostor ve vašem voze o 300 litrů
  • Prémiový box Thule je vhodný pro převoz sportovního vybavení (2 x golf bag, Thule Chariot, helmy, boty,..), ale současně pro běžné věci převážené v kufru vozidla
  • Snadná manipulace s boxem i uloženými věcmi díky nízké poloze boxu
  • Sklopná funkce umožní snadný přístup do kufru auta
  • Jednoduchá manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní velikosti
  • Integrované rukojeti pro snadnou manipulaci
  • Atest TÜV
27 990,00 Kč 29 999,00 Kč