THULE VELOSPACE XT2

Nosič jízdních kol THULE VeloSpace XT2 je robustní nosič na 2 jízdní kola, který umožní přepravu jízdních kol různých druhů a tvarů. Od maličkých dětských až po elektrokola.

THULE VeloSpace XT má nosnost až 2 x 30kg. Což také umožňuje přepravu elektrokol. K snadné montáži přispívá nastavitelné spojení ovládané jednou rukou, které vyžaduje použití malé síly pro upevnění nosiče. Nosič je již předem smontovaný, při jeho instalaci není zapotřebí žádné nářadí.

Držáky kol mají extra dlouhé popruhy k uchycení kol a tak umožňují uchycení jízdních kol s širokými koly (až 5 palců). Extra široké žlaby na kola uchytí jízdní kola s rozvorem až 1300mm.

Výklopný mechanizmus nosiče THULE VeloSpace XT se ovládá pomocí inteligentního nožního pedálu, to Vám nechává volné ruce na přidržení jízdních kol během vyklápění. Bez problémů se tak dostanete k zavazadlovému prostoru i s jízdními koly namontovanými na nosiči.

Držáky jsou dostatečně velké k uchycení kulatých i oválných rámů (22 - 80 mm), k ochraně rámů jsou držáky vybaveny gumovým povrchem. Vysouvací držáky kol umožňují také přepravu jízdních kol s velkým rozvorem.

K zabezpečení jízdních kol jsou k dispozici dva shodné zámky, a to na uzamknutí jízdních kol k nosiči a následné uzamknutí nosiče na tažné kouli. V případě potřeby uskladnění lze nosič jednoduše složit, aby zabíral podstatně méně místa a v tomto složeném stavu se rovněž vejde do většiny automobilů.

Nosič jízdních kol THULE VeloSpace XT je vhodný k převozu 2 jízdních kol (s adaptérem VeloSpace XT lze přepravit 3 jízdní kola). Na tento nosič je možné umístit speciální přepravní box Thule BackSpace.

Při dokoupení adaptéru Thule BackSpace Bike Arm je možné na nosiči najednou přepravovat box Thule BackSpace a 1 jízdní kolo za použití adaptéru VeloSpace XT.


Vnější rozměry

Rozměry v složeném stavu: 135 x 74 x 25 cm

Délka (cm) 135

Šířka (cm) 69

Výška (cm) 70

Kapacita

Kola 2x

Integrované zadní svícení ano

Upevnění na tažné zařízení

Sklopení nosiče ano

Nosnost (kg) 60

Vhodné na tažné zařízení ano

Hmotnost 18 kg

Max. hmotnost jednoho jízdního kola 30 kg

Barva stříbrná / černá

Zamykání jízdních kol ano

Zamykání ano

Zamknutí nosiče ano

Vhodné na jízdní kola s rozvorem až 1300mm

Elektrický konektor 13 pólový

Max. průměr rámu jízdního kola 22 - 80 mm

14 990,00 Kč 17 410,00 Kč