YAKIMA JUSTCLICK 3

Yakima JustClick 3 představuje unikátní nosič jízdních kol na tažné zařízení "Just click".

Revoluční systém montáže nosiče bez použití nářadí.

Stačí pouze nasadit, sklopit a je připraven sloužit - prostě pouze"klik". Díky bezpečnostním prvkům máte jistotu správného upnutí.

Nosič jízdních kol Yakima JustClick 3 disponuje precizní povrchovou úpravou a jako jediný produkt má povrchově upravené i hliníkové části. Konstrukce je pevná, a tak je možné převážet i elektrokola a navíc šířkově nastavitelná, tedy je praktickým řešením u vozidel SUV a LUV.

Yakima JustClick 3 je jediný nosič, jehož rozšíření kapacity adaptérem lze provést v průběhu jediné sekundy, takže neztrácíte čas zdlouhavou montáží.

Demontáž a přenos nosiče Yakima JustClick 3 představuje pohodlnou záležitost, protože jej můžete tahat po zemi pomocí manipulačních koleček. Žádné obtížné vláčení, jednoduše jej zdvihnete z tažného zařízení, položíte na zem a odložíte kam je nutné. Případně jej zavěsíte na stěnu v parkovací, složené pozici.

Nosič jízdních kol Yakima JustClick 3 má v balení 13 pinovou zásuvku (zpátečka + mlhovka) s redukcí na 7 pinovou. Součástí nosiče je rovněž speciální Power Lock zámek i s bezpečnostními klíči.

Nosič disponuje úložným prostorem na 3 jízdní kola, který lze rozšířit pomocí rozšiřujícího nástavce Whispbar o čtvrté kolo.


Vnější rozměry

Délka (cm) 72

Šířka (cm) 100

Výška (cm) 77

Kapacita

Kola 3x

Integrované zadní svícení ano - výsuvné

Upevnění na tažné zařízení

Sklopení nosiče ano

Nosnost (kg) 60

Hmotnost 19,8 kg

Max. hmotnost jednoho jízdního kola 30 kg

Barva šedá

Zamykání jízdních kol ano

Vhodné pro auta s rezervou na 5.dveřích ne

Materiál ocel / hliník

Zamknutí nosiče ano

Elektrický konektor 13 pólový s redukcí na 7 pólový

Upevnění jízdních kol za přední a zadní kolo + rám jízdního kola

Certifikát GS/TÜV ano


19 990,00 Kč 21 320,00 Kč