Zvedák boxů Thule BoxLift 572

Zvedák střešních boxů Thule BoxLift 572 je nejchytřejší způsob uskladnění Vašeho střešního boxu. Chcete box rychle naložit a odjet? Pomocí zvedáku Thule BoxLift 572 můžete box snadno vyzvednout až ke stropu. Tento zvedák střešních boxů je možno použít i pro kajaky nebo surfboardy.Při pořízení střešního boxu na váš vůz, doporučujeme také zakoupit praktický zvedák boxů Thule BoxLift 572, který poslouží i jako bezpečný držák střešního boxu v době, kdy jej nevyužíváte.

Udělejte si místo ve vašem voze

Plánujete výlet s přáteli a potřebujete dostatek prostoru ve vašem osobním voze, nebo se chystáte na dovolenou? Ať už jsou vaše plány jakékoliv, na dovolené i výletech zkrátka potřebujete nejrůznější sportovní či kempingové vybavení, oblečení a další doplňky. Užívejte si dostatek prostoru ve svém voze a zpříjemněte si i dlouhé cesty pomocí střešního boxu, kam jednoduše uložíte všechny zavazadla a sportovní náčiní, které by se jinak povalovalo všude ve voze.

Při pořízení střešního boxu doporučujeme zakoupit také praktický zvedák střešních boxů Thule BoxLift 572, který pomůže s manipulací velkých předmětů a umožní bezproblémové a přesné nasazení boxu na střešní nosiče, a to bez vynaložené energie. Zvedák střešních boxů Thule BoxLift 572 je speciálně vyvinut pro jednoduchou instalaci střešního boxu na střešní nosič osobního vozu, SUV nebo dodávky. Vyniká jednoduchou manipulací.

Uskladněte svůj střešní box na bezpečné místo

Během roku se střešní box nepoužívá tak často. A proto zvláště v malých prostorách garáží, přístřešků na auta nebo dílen, zabírá místo a hlavně je neustále vystavován mechanickému poškození. Dopřejte svému střešnímu boxu bezpečné místo pro uskladnění a sobě si odlehčete práci při jeho manipulaci. Zvedák střešních boxů Thule BoxLift 572 je nejchytřejší způsob uskladnění Vašeho střešního boxu. Chcete box rychle naložit a odjet? Pomocí zvedáku Thule BoxLift 572 můžete box snadno vyzvednout až ke stropu. Tento zvedák střešních boxů je možno použít i pro kajaky, jízdní kola, snowboardy, lyže nebo surfboardy. Všestranné využití toho stropního zvedáku Thule BoxLift 572 využijete během celého roku, ať už se vydáte se svou rodinou a přáteli kamkoliv!

Jednoduchá instalace

Už nemusíte přemýšlet, kdo vám pomůže s vyzvednutím vašeho velkého střešního nosiče nad střechu vozu tak, abyste jej mohli bezpečně připevnit ke střešním nosičům vašeho vozu. Zvedák boxů Thule BoxLift 572 usnadní manipulaci i s těmi největšími střešními boxy. Nabídne jednoduchý způsob manipulace, jednoduché použití při připevnění střešního boxu na střechu vašeho vozu a následné sejmutí boxu. Zvedák střešních boxů Thule BoxLift 572 je přímo určený k montáži na strop garáže, či jiné vhodné místnosti. Sada obsahuje upevňovací materiál. Pro instalaci je nutné použití vrtačky.

Inovativní materiály a bezpečné použití

Zvedák střešních boxů Thule BoxLift 572 je speciálně vyvinut pro bezpečnou manipulaci se střešními boxy a dalším sportovním vybavením. Konstruktéři se při vývoji tohoto důmyslného systému zaměřili především na jednoduchou manipulaci se zvedákem. Proto použili klasický jednoduchý způsob a principu kladkostroje. Díky tomu dokáže tento zvedák střešních nosičů Thule BoxLift 572 zvednout střešní boxy, žebříky, lyže, jízdní kola, kajaky a další obdobné rozměrné předměty až do váhy 52 kg.

Zvedák Thule BoxLift 572 nepotřebuje pro provoz přívod elektřiny. Použití kladkostroje je čistě mechanické. Použité materiály garantují dlouhou životnost a bezpečnost při práci. Tento výrobek je podrobený přísným bezpečnostním testům a homologaci, prošel náročnými testy TÜV/GS. Zvedák je přímo určen pro připevnění na strop s výškou do 4 m. Zvedák usnadní práci v dílně, garáži i parkovacím stání.

Instalace zvedáku střešních nosičů Thule BoxLift 572

Instalace je určena pro pevné stropy, pomocí šroubů a hmoždinek. Pro připevnění je potřeba použití vrtačky. Zařízení je vybaveno brzdou, která zabraňuje proklouznutí lana. Balení navíc obsahuje popruh pro bezpečné uchycení předmětů různých typů a tvarů.

Technické parametry

Maximální nosnost je 100 kg

Maximální délka (výška) je 200 cm

3 490,00 Kč 3 865,00 Kč